Takmer storočná babička sa stala módnou ikonou: Pozrite si jej štýlové outfity

109

Niektorí síce starnú fyzicky, no mentálne zostávajú mladí. Vedú aktívny život, ktorý im v mnohých prípadoch závidia aj mladší ľudia. Jednou z týchto osôb je Helen Ruth Elam, známa aj ako Baddiewinkle.

Helen sa narodila v roku 1928. Veľa ľudí si po tejto informácii predstaví nevládnu babičku. Táto inšpiratívna žena je však presný opak. Hoci má biele vlasy, oblieka sa do tých najštýlovejších šiat. Jej mladý duch si na Instagrame získal viac ako tri milióny fanúšikov, ktorí sa pravidelne kochajú jej štýlom. Zakaždým, keď na sociálnych sieťach zverejní svoju fotografiu, vyvolá poriadny rozruch.

Hoci o pár rokov oslávi životné jubileum, srdcom je stále mladá a jej energická povaha jej pomáha prekonávať aj tie najťažšie životné okamihy. Práve preto priťahuje toľkých ľudí. Je nesmierne pozitívna a tento optimizmus hrdo nosí aj v neľahkých situáciách.

Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, Helen zažila obrovské tragédie. Prišla o syna v dôsledku rakoviny a manžel ju opustil po ťažkej autonehode. Takmer 30 rokov pracovala v továrni, aby dokázala uživiť svoju rodinu. Dnes však srší šťastím, má osem vnúčat a dve pravnúčatá.

A ako si ju ľudia všimli? Všetko to začalo jej fotografiou v pravnučkiných veciach. Práve jej pravnučka ju odfotila a zdieľala na sociálnej sieti X. Helen si okamžite získala pozornosť, a to aj svetových celebrít ako Rihanna, Miley Cyrus, Gwen Stedani alebo Drake.

Podarilo sa jej účinkovať v známych šou a stala sa tvárou niekoľkých značiek. Ľudia doslova zbožňujú jej pozitivitu. Mnohí hovoria, že hoci sa zo sociálnych sietí stal toxický priestor, ona doň vniesla lásku a radosť.

Ak si prezriete jej Instagram, nájdete tam vetu „Stealing Ur Mans Since 1928“ (prekl. Kradnem mužov od roku 1928), čo dokonale vystihuje jej životnú energiu. Všetko, do čoho sa pustí, robí s humorom a nesmiernym nadhľadom.

Napriek životným skúškam si zachovala mladistvého a hravého ducha, čo sa snaží šíriť aj vo svojom okolí. Podarilo sa jej dokonca napísať knihu, ktorá predstavuje akéhosi sprievodcu spokojným životom. Nech je vám jej príbeh pripomienkou, že nech už sa deje čokoľvek, netreba sa poddať smútku a strácať nádej v lepšie zajtrajšky. Naopak, problémom musíte čeliť s úsmevom na tvári a dávkou humoru.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre