Táto fenka nemeckého ovčiaka a rozkošná fretka majú medzi sebou úžasný vzťah

3047

Neobvyklé priateľstvá vznikajúce medzi dvomi odlišnými zvieratami sú dokonalým dôkazom toho, že láska nepozná hranice. A títo dvaja rozkošníci sú ďalším dôkazom. Nemecký ovčiak Nova a fretka Pacco si od prvého dňa padli do oka. Ich majiteľka Diana Grib povedala, že si spolu nažívajú dokonale, ako keby medzi nimi ani neexistovali rozdiely.

Diana strávila nejaký čas učením, vtedy ešte šteniatka, aby dokázalo žiť s akýmkoľvek zvieraťom, a to napríklad aj s potkanmi, mačkami a papagájmi. Keď Nova vyrástla a stala sa z nej dospelá fenka, Diana priniesla domov ďalšieho domáceho maznáčika, o ktorom vždy snívala. A ide o fretku, ktorú nakoniec našla a kúpila v Krakove. Vzťah tejto dvojky je úžasný.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre