Táto fotografia vtáka, ktorý kŕmi svoje mláďa obletela svet a dôvod vás neprekvapí

2803

Odpadky sú všade okolo nás a už zrejme ani niet miesta, kde by neboli. Ničia našu planétu a ničia i zvieratá, dá sa povedať, že postupne budú ničiť aj nás ľudí. Najnovšia fotografia je extrémne smutná. Dalo by sa povedať, že je obrazom dnešnej doby.

Vták bol odfotografovaný pri tom, ako chcel dať svojmu mláďatku najesť, no v zobáku držal cigaretový ohorok. Táto smutná fotografia bola zachytená na pláži St Pete. 64-ročná Karen v rozhovore povedala: „Toto malé mláďa by mohlo niečo takéto jednoducho prehltnúť a nie je dôvod na to, prečo by to ľudia museli robiť. Ohorky cigariet nie sú veľké. Každý jeden fajčiar si ich môže vziať so sebou domov.“

Karen následne pridala fotografie na Facebook, kde začali ľudia okamžite reagovať. Podľa správy Ocean Conservancy patria cigaretové ohorky k najväčším znečisťovateľom pláží na celom svete. Na tento obrázok si utvorte názor sami a nabudúce, keď budete odhadzovať ohorok z cigarety, spomeňte si na tento záber.

Foto od Facebook

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre