Temná sága o rodine Kennedyovcov. Z týchto informácií mrazí!

534

Najznámejší z celej rodiny Kennedyovcov je nepochybne americký prezident John Fitzgerald Kennedy. Za mienku však nepochybne stoja aj ďalší členovia jeho početnej rodiny. Aj keď je otázne, či sa bude jednať o prívetivú zmienku. Každá minca má dve strany a v prípade, že človek vidí len tú jednu, nemôže súdiť ani oslavovať. Celá rodina Kennedyovcov je zahalená v opare rôznych konšpiračných teórií nevynímajúc atentát na samotného prezidenta.

Medzi ďalšie aspekty temnej stránky Kennedyho rodiny patrí napríklad nadmerné pitie alkoholu, hazardné hry, ale aj mentálne postihnutie rodinných príslušníkov, ktorí boli skrývaní pred svetom. Nahliadnite spolu s nami za oponu, no dávajte pozor, to čo nájdete, je pekne desivé.

Rosemary Kennedy podstúpila lobotómiu

Zdroj: wikimedia common

Rosemary bola najstaršou sestrou Kennedyho, napriek tomu sa v spoločnosti príliš neobjavovala. Už od detstva mala rôzne problémy, ktoré zahŕňali napríklad ťažkosti s učením (v kombinácii s nižším IQ). Rástla však do krasy, až by sa dalo povedať, že bola fyzicky nesmierne príťažlivá. V súvislosti s tým a jej jednoduchším myslením sa rodičia obávala pustiť ju niekam, takže bola väčšinu času zavretá v ich dome.

Rosemary sa to prirodzene nepáčilo, takže sa nie zriedka dostávala do záchvatov hnevu. Rodičia prestali jej problematické správanie zvládať, a tak sa jedného dňa rozhodli, že ju vezmú do psychiatrického zariadenia, kde jej mali urobiť prefrontálnu lobotómiu. Výsledkom bol stav, kedy vo svojich 23 rokoch nemohla chodiť ani hovoriť. Takto bola skrývaná ďalšie roky.

Jackie čakala elektrošoková terapia

Zdroj: wikimedia common

Jednej noci sa John vrátil domov neskoro v noci aj s jednou zo svojich mileniek. Nebol práve triezvy, takže sa so svojou manželkou nepekne pohádal. Jackie v návale zlosti vyšla z domu na ulicu, lenže na sebe mala len obuté papuče. John bol nútený vziať ju z ulice domov a privolať jej záchranku. Tí ju odviezli na psychiatrickú kliniku, kde podstúpila tri elektrošokové liečby, ktoré jej údajne mali pomôcť prekonať depresiu, ktorou trpela už predtým. Jej psychické problémy sa začali ešte v čase, keď potratila dve deti.

William Kennedy Smith bol obvinený z napadnutia

Zdroj Tingey Injury Law Firm

V apríli 1991 bol William Kennedy Smith obvinený z údajného napadnutia 29-ročnej ženy. V tom čase s ním mal byť aj jeho strýko a bratranec, pričom tam mali byť ešte ďalšie dve mladé ženy. Všetky tvrdili, že ich napadol, za čo bol Smith aj súdený, no nakoniec ho spod obžaloby oslobodili.

John Fitzgerald Kennedy bral steroidy a mal vážne zdravotné problémy

Zdroj: wikimedia common

Samotný prezident užíval rôzne steroidy (vrátane anabolických asteroidov, ktoré si pichal injekciou). Po istom čase, ale s ich prehnaným užívaním skončil. Na jeho čiastočnú obranu trpel Addisonovou chorobou, ktorá ovplyvňuje funkciu nadobličiek a vyžaduje užívanie steroidov (ale v určenom množstve).

Táto choroba tiež oslabuje imunitný systém, čo spôsobilo, že skoro neprežil infekciu, ktorá bola vyvolaná pohlavne prenosnou baktériou – to bol aj dôvod, pre ktorý tento incident skryli pred svetom.

Zdroj

Eliška Zuzulová
Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre