Tieto nádherné „sochy“ zvierat sú vytvorené čisto iba z papiera

487

Za posledných 18 rokov mal chlapík veľmi vzrušujúcu kariéru. Pracoval totiž ako animátor, režíroval hudobné videá a bol tiež riaditeľom animačnej spoločnosti v Londýne. Všetko z tejto kariéry mu niečo dalo a veľa sa naučil. No zistil, že mu chýba vytváranie vlastných diel.

Návrhy z papiera začal vyvárať pred asi 6 rokmi. Robil to popri svojich povinnostiach ako záľubu. „Najprv som urobil 2D papierového kolibríka. Začal som milovať túto prácu a veľmi dobre sa mi pri tom meditovalo.“

Ako čas plynul, stal sa členom globálnej skupiny Paper Artists Collective, ktorá združuje super talentovaných papierových umelcov. „Začal som experimentovať s 3D modelmi a stále som si svoju prácu sťažoval.“ Vytvorenie jedného modelu trvá približne 5 dní.

 

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre