Tip: Thajsko v rôznych termínoch za cenu zľavnených spiatočných leteniek 418€!

153

Thajsko je skvelou destináciou v týchto zimných mesiacoch najmä pre tých, ktorí nemusia zimu a chcú si užiť teplo. Krajina je v posledných rokoch jednou z najobľúbenejších exotických destinácii pre Slovákov.

bangkok fotografia
Foto od sasint

Zaobstarajte si spiatočné letenky do Bangkoku z Viedne len za cenu 418€! Poletíte s leteckou spoločnosťou Air China, avšak s jedným prestupom v Peingu.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 21.2. – 6.3.2019. Viac na stránke airchina.

Batožina:

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s maximálnou hmotnosťou 23 kg.

Prečo Thajsko?

Všetky potrebné informácie nájdete v našom sprievodcovi, kde je podrobne popísané všetko, čo potrebujete vedieť pred aj počas dovolenky v Thajsku. Sú tam užitočné rady ohľadom ubytovania, očkovania, skvelých atrakcií až po jedlo, ktoré by ste mali ochutnať. Nášho megasprievodcu nájdete na tomto odkaze.

bangkok fotografia
Foto od sasint

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

bangkok fotografia
Foto od lertnapa
Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre