Tisíce kačíc sa vydali priamo cez hustú cestnú premávku, okoloidúci museli zastaviť

366

V južnej Indii sa odohral zvláštny incident. Tisíce kačíc sa totiž rozhodlo, že sa vyberú rovno cez rušnú cestu a na istý čas zablokujú dopravu. Toto zaujímavé video natočili okoloidúci v meste Alaphuzza.

Foto od youtube

Kačice totiž sprevádzali farmári na blízke pole, no tie svoju trasu zmenili a vydali sa iným smerom, ako spočiatku plánovali. Odrazu sa ocitli na rušnej ceste medzi autami. Tento incident pobavil, ale aj veľmi prekvapil tamojších ľudí, pretože tí ani netušili odkiaľ sa tam vzali. Jeden z tamojších vtipne poznamenal: „Pozrite sa na nich ako kráčajú spolu, majú viac rozumu ako my ľudia.“

Video zo zvláštne „kačacej akcie“ bolo natočené 20. júla, kedy ich farmári premiestňovali na ryžové pole kvôli obrovským horúčavám, ktorú v Indii v tom čase panovali.

Dosť ale bolo viet, pozrite sa, ako to na ulici vyzeralo:

Zdroj: Goodnewsnetwork

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre