Tomuto mužovi odvaha zrejme nechýba, žije totiž s najväčším vlkom na svete

8545

Pes je najlepší priateľ človeka, ale čo si myslíte o vlkovi? Nuž, tento muž má na to vlastný názor a medzi týmito dvoma zvieratami nevidí veľký rozdiel. Žije totiž s najväčším vlkom na svete, ktorý vám už len pri pohľade na neho neženie strach. Zoznámte sa s Akelou – čiernym kanadským vlkom a jeho šťastným majiteľom Andreyom. Takéto zviera by zrejme mnohí z vás nechceli ani len stretnúť, nie to ešte chovať. Nuž, ale každý z nás je iný.

Je síce obrovský, no aj napriek tomu sa veľmi rád hrá. Nevadí mu ani prítomnosť oveľa menších zvierat. Je skutočne veľmi hravý. Tento druh vlka je zvyknutý na extrémne tuhé ruské zimy, ktoré neprežije len tak hocikto. Zdá sa, že so svojim majiteľom má veľmi dobrý vzťah, no medzi tohto vlka a jedlo by ste sa určite dostať nechceli. Nižšie uvidíte prečo. Ďalšia vec, ktorá vás určite neprekvapí sú jeho obrovské zuby. Mnohým určite naženie strach, no majiteľ Andrey má iný názor. Spoločné chvíle s ním si užíva.

Tak čo, trúfli by ste si aj vy vychovávať takéhoto vlka? Otázne ale je, či je to bezpečné. Pozrite si tieto zábery a posúďte sami:

This Guy Lives With The Biggest Wolf On Earth

Just a guy who lives with the biggest wolf on Earth! ??

Zveřejnil(a) UNILAD dne Čtvrtek 27. června 2019

Zdroj: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

3 Komentáre
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Radovan
18. júla 2019 15:50

Hneď by som ho bral

Anna
18. júla 2019 22:00

Je nadherny viem si predstavit ,ze by som s nim zila.

D. Valentko
19. júla 2019 8:21

Je veľmi pekný. Takéto zviera by mal chovať len skúsený človek. Hoci je milí a správa sa ako pes vo vnútri to je ešte stále divé zviera. Aj napriek tomu že je nádherný asi by som sa do jeho chovu nepustil.