Toto je 7 hercov, ktorí si zamilovali svojich zvieracích hereckých parťákov a už sa ich odmietli vzdať

52254

Zviera si dokáže veľmi rýchlo získať vaše srdce, zvlášť vtedy, keď s ním trávite množstvo času a prežívate rôzne situácie. Svoje o tom vedia aj herci ako Sophie Turner, Tom Hardy či Will Smith. Psích parťákov na filmovom pľaci si zamilovali tak, že sa už ich ani v reálnom živote nechceli vzdať. A toto sú ich príbehy.

Sophie Turner a Zunni z Game of Thrones:

Fenka menom Zunni si zahrala vo filme, no len do druhej epizódy. Zunni tak zostala bez práce a aj bez domova. Sophie sa rozhodla prijať ju, pretože si ju veľmi obľúbila. Herečka prezradila, že vždy túžila po psovi, no rodičia jej ho nikdy nedovolili.

Will Smith a Abbye z Ja, legenda:

Nielen diváci sa zamilovali do nemeckého ovčiaka menom Abbye. Keďže si s ňou Will Smith vytvoril počas natáčania hlboké puto, oddelenie po filme sa ukázalo ako nemožné!

James Gunn a Oreo zo Strážcovia galaxie:

Režisér tohto filmového počinu sa skamarátil s medvedíkom čistotným menom Oreom. Gunn a Oreo tvoria duo, napokon sa dokonca objavili spolu aj pri premiére na červenom koberci.

Tom Hardy a Rocco z filmu Špinavé prachy:

Možno viete, že Tom Hardy je veľkým milovníkom psov. To je vlastne jeden z hlavných dôvodov, prečo sa zúčastnil konkurzu pre film Špinavé prachy alebo The Drop (2014), kde hlavná postava zachránila opustené šteniatko menom Rocco. Po skončení filmu si Tom adoptoval Roccoa ten žije šťastný život s hercom.

Ed O’Neill a Bridgett z filmu Moderná rodina:

Keď O’Neill vo filme dostane francúzskeho buldoga menom Stella, okamžite sa zamiluje. To isté sa stalo v skutočnom živote a O´Neill sa staral o šteniatko počas nakrúcania ako skutočný majiteľ. Ide o fenku, ktorá sa narodila na ulici a neskôr ju opustila rodina, ktorá si ju adoptovala. Jedného dňa ju však zachránila agentúra pôsobiaca v oblasti zvierat a po tomto filme si fenka definitívne našla nový domov.

Chris Evans a Dodger z Gifted:

Hviezda Avengers Chris Evans sa stretol so svojím spolubojovníkom Dodgerom pri točení filmu Gifted v roku 2017. So psíkom sa rýchlo skamarátil a odvtedy tvoria neoddeliteľnú dvojicu.

Brendan Fraser a Pecas z Texas Rising:

Brendan jedného dňa priviedol koňa Pecasa domov. Herec neskôr povedal, že kôň si vytvoril špeciálne puto s jeho autistickým synom.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre