Toto je nesmierne roztomilé šteniatko, ktorému vyrastá z čela chvostík

3422

Psíky sú nesmierne roztomilé, to bez pochýb. My vám však dnes ukážeme jedného chlpáča, ktorý je jedinečný. Ide o šteniatko, ktorému vyrástlo na hlave chvostík. O to viac je zaujímavé a taktiež jedinečné, rovnakého totiž nenájdete.

Tento malý psík bol nájdený spolu s ďalším starším psom na ulici. Ich záchranári si ihneď všimli, že to nie je len taký psík, ale je výnimočný tým, že mu priamo z čela vyrástol chvostík. Chvost pripomenul záchranárom jednorožca, a preto sa ho rozhodli pomenovať Narwhal. V súčasnosti však nie je dôvod na odstránenie chvosta, pretože ho nijako neobťažuje. Potvrdil to aj samotný veterinár, ktorý dospel k záveru, že jeho ďalší chvost nie je spojený s ničím.

Dosť ale bolo viet, poďte sa teraz pozrieť na tohto krásavca:

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre