Toto mačacie duo je hviezdou sociálnych sietí. Keď uvidíte ako vyzerajú, hneď vám bude jasné prečo

6438

Očarujúce smaragdové oči urobili z tohto mačacieho dua skutočné internetové hviezdy. Domáce zvieratá totiž častokrát pútajú väčšiu pozornosť ako samotní slávni ľudia. A aj toto je ten prípad. Pozrite sa, aké krásne mačky má tento pár zo Spojeného kráľovstva.

Ak sú oči zrkadlom duše, tak toto sú jedne z tých najkrajších duší, aké ste kedy videli. Dve ruské modré mačky, Xafi a Auri, očarujú ľudí svojou hodvábnou striebornou kožušinou, zelenými očami, tajomným úsmevom a výraznými osobnosťami. Ich šťastnými majiteľmi sú Annaken a Tim, ktorí bývajú v Spojenom kráľovstve. Napriek ich podobnému vzhľadu sa ich osobnosti výrazne líšia – Xafi je láskavejšia a pohodlnejšia v porovnaní s drzou a zlomyseľnou Auri, ktorá získala prezývku „Klepto-Cat“ za krádež všetkého, čo vidí.

 

V lete roku 2018 si prisvojili somálsku mačku Errol z Nemecka. A aj keď Anneken a Tim debatovali o tom, či je nová mačka v rodine dobrý nápad, tak ukázalo sa, že áno. Priniesla do domácnosti novú atmosféru a dokonale zapadá do jej dynamiky. Instagramový účet Errol spravuje Tim, zatiaľ čo ruské modré duo je zodpovednosťou Annaken. V skutočnosti majú všetko podelené – Anneken je hlavnou manažérkou sociálnych sietí, zatiaľ čo Tim je fotograf. Muž sa vyjadril, že zachytiť ich v tej najlepšej póze chce skutočne pevne nervy a kus šťastia. Nie je to totiž jednoduché.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre