Ulica v New Yorku bola pokrytá surovým kuracím mäsom, no doteraz nikto nevie prečo

556

Tento piatok v Brooklyne sa udialo niečo naozaj nezvyčajné. Dokonca až tak, že to malo spôsobiť bizarný chaos. Znepokojení miestni obyvatelia fotografovali i nahrávali videa cesty v oblasti Boerum Hill v Brooklyne, ktorá bola pokrytá obrovským počtom surových kusov kuracieho mäsa.

Podivné, však? Tamojší zmätení ľudia netušili o čo ide, a tak tento neporiadok spôsobil veľký rozruch. Celý zvláštny incident sa odohral medzi ulicou Wyckoff a ulicou Bond Street. Toto surové mäso tam však dlho nezostalo, pretože bol to taký neporiadok, že ho museli popratať veľmi rýchlo. Cullen Camic, ktorý má z tohto miesta fotografie i video, povedal toto: „Keď som to prvýkrát videl, pripadalo mi to ako biely kopec, oveľa súdržnejší ako vo videu.“ Dodal, že táto hromada kurčiat bola spočiatku asi 30 cm vysoká a pokrývala celú ulicu.

Camic následne poslal video svojej priateľke, ktorá ho posunula spisovateľke Sare Vilkomersonovej. Jej reakcia na seba nenechala dlho čakať a reagovala takýmto tweetom: „Vie niekto, čo za masaker sa udial v Boerum Hill?“ Zdá sa však, že nikto nemá odpoveď. Camic následne pokračoval vo svojom vysvetľovaní bizarnej situácie takto: „Vyzeralo to ako nejaký podivný kúsok abstraktného umenia.“ Áno, bolo by to skutočne divné abstraktné umenie. Avšak, vzrušenie sa skončilo veľmi rýchlo, pretože tamojšie ministerstvo hygieny veľmi rýchlo poslalo svojich pracovníkov, aby tento neporiadok vyčistilo.

Na miesto bola privolaná aj polícia, ktorá sa už iba prizerala na to, čo robia pracovníci ministerstva. Hovorca NYPD povedal: „Po príchode dôstojníci už len pozorovali zamestnancov oddelenia hygieny, ako čistia prostredie.“ Zrejme sa už nikdy nikto nedozvie, aká je skutočná príčina celej tejto bizarnej situácie, ktorá vyvolala zvedavosť mnohých ľudí.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre