Urobte si svoje narodeniny špeciálne sami pre seba: 11 tipov

1564

Vaše narodeniny sú špeciálnym dňom, keď ste prišli na svet. A to je úžasný dôvod na oslavu.Môžete ho samozrejme riešiť ako úplne obyčajný bežný deň, ale nebudete na konci dňa totálne smutní? Nečakajte, že pre vás niekto niečo spraví. Nespoliehajte sa na ostatných. Veď sami sa musíte mať najradšej a sami si predsa pre seba dokážete urobiť z narodenín ten najkrajší deň. Ak neviete úplne ako na to, prinášame zopár tipov:

Nespite v deň „D“ príliš dlho

3 57
Zdroj: canva

Zobuďte sa s tým, že si poprajete krásne ránko a krásne narodeniny. Nemusíte vstávať na svitaní, ale neprespite celý deň. Keď ste si naplánovali na tento deň aktivity, tak ich aj potrebujete stihnúť. Preto nezaháľajte a začnite si užívať svoj narodeninový deň.

Hýčkajte sa

4 36
Zdroj: canva

Dajte si na seba najlepšiu masku na tvár, dlhý bublinkový kúpeľ, nalakujte si nechty, vyberte si najlepší parfém, ktorý máte doma. V tento deň iba najlepšie veci. Zrelaxujte sa po svojom a v kľude. Urobte to sami pre seba a budete sa cítiť skvele.

Oblečte sa lepšie ako bežne

5 41
Zdroj: canva

Buďte sebavedomí a oblečte sa tak, aby ste sa cítili, čo najkrajšie a najlepšie. Je skvelé, keď si oblečiete niečo, čo vám perfektne sedí a vyzeráte v tom úžasne, je dokonalá kombinácia na váš narodeninový deň. Usmejte sa na seba do zrkadla, zaprajte si ešte krásne narodeniny a vyrazte von, v ústrety svojmu narodeninovému dobrodružstvu.

Choďte von

6 32
Zdroj: canva

Prvé tri kroky máte za sebou. A vás deň je už teraz krásny. Pokračujte. Teraz sa môžete venovať svojim naplánovaným aktivitám. Nemáte naplánované aktivity? Nevadí. Môžete úplne improvizovať. Robte práve to, na čo máte chuť. Tento deň je iba váš a môžete si robiť, čo len chcete. Oslavujte samých seba.

Dajte si fajnové jedlo

7 31
Zdroj: canva

Či už si dáte neskoré raňajky alebo výborný výdatný obed, je to jedno. Dajte si niečo, čo veľmi ľúbite alebo niečo, čo je príliš drahé a bežne by ste si to nedali. Dajte samozrejme aj zákusok. Musíte sa rozmaznávať. A určite myslite aj na večeru.

Kúpte si darček

8 15
Zdroj: canva

Kúpte si niečo, čo vás naozaj poteší. Niečo, čo sa vám naozaj páči. Perfektný darček nemusí byť naplánovaný. Uvidíte, čo vám príde do cesty. Ten pravý darček na vás čaká za rohom.

Urobte pre seba niečo špeciálne

9 12
Zdroj: canva

Či už je to kozmetika, dobrý film v kine alebo dlhá prechádzka na obľúbenom mieste. Dnešný deň nemá žiadne hranice. Čokoľvek vás poteší a urobí vám radosť je dovolené. Mohli ste mať niečo naplánované, ale zase to môže byť úplne spontánne. Čím Ďalej, tým viac je úsmev na vašej tvári väčší.

Urobte niečo pre ostatných

10 12
Zdroj: canva

Buďte vďační za všetko, čo máte a pomôžte iným alebo urobte niečo pre ostatných. Kúpte jedlo bezdomovcovi, choďte vyvenčiť psíka do útulku alebo venujte hodinku svojho času dobrovoľníckej činnosti. Oslávte seba tým, že dáte radosť niekomu inému.

Zmeňte niečo

11 10
Zdroj: canva

Dnešným dňom sa začína ďalšia kapitola vášho života – ďalší rok. Možno sa už dlho odhodlávate niečo zmeniť, čo sa vám nepáči. Je to ten správny čas, že si dáte ďalší darček k narodeninám. Zmeníte niečo k lepšiemu a bude vám super.

Choďte na výlet

12 8
Zdroj: canva

Nikdy si neviete nájsť čas ísť na svoje vysnívané miesto. Vaše narodeniny sú na to skvelá príležitosť. Je to tiež forma darčeka a budete si to pamätať navždy. Skvelý zážitok a spomienky vám ostanú navždy.

Urobte si párty

13 5
Zdroj: canva

Kľudne môžete mať párty sami. Alebo s kamarátmi. Je to na vás, ako sa cítite. Všetko je dovolené a urobte samých seba šťastných. Dobré jedlo, kvalitné pitie a dobrá nálada. Krásne ukončenie vášho narodeninového dňa.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.