Užite si akciovú 8-dňovú dovolenku na ostrove Thassos len za 419€ a v 3* hoteli!

345

Thassos je nádherný ostrov v Egejskom mori, ktorý vám ponúka skvelé možnosti strávenia dovolenky. Vyrazte si na toto krásne miesto aj s rodinou, pričom ubytovaní budete v 3* hoteli Aloe. Cena zahŕňa aj letenku a všetky poplatky s tým spojené. Za 8 dní vás tak bude pobyt stáť 419€.

thassos fotografia
Foto od Kyle McDonald

 

Čo všetko zahŕňa táto suma:

– Letenku – odletíte priamo z Bratislavy,

– Ubytovanie v spomínanom hoteli v 2 alebo 3-lôžkovej izbe.

– Polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večere budú servírované a stále budete mať na výber z 3 hlavných jedál, ďalej prílohy, šaláty a dezert)

– V cene sú aj služby delegáta.

– Servisný poplatok – letiskový, bezpečnostný a manipulačný, trajekt vrátane transferu.

 

Ponúkaná destinácia je viac než zaujímavá. Azúrovo modré vlny Egejského mora vás unesú a zabudnete pri nich na každodenný život. Oddýchnete si tam do sýtosti. K dispozícii budete mať aj bazén s jedinečným výhľadom na zelené hory. Grécko je skutočne krásna krajina a ako dovolenková destinácia jedna z najžiadanejších.

POZOR: platnosť kupónu je do 19.9. a pre veľký záujem sa kupóny rýchlo míňajú, preto dlho neváhajte!

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre