Užite si krásnu letnú Maltu za cenu akciovej dovolenky už od 269€!

364

Maltu kvôli bohatej histórii prezývajú aj open-air múzeom. Skvelá destinácia, ktorá je teraz dostupná viac, ako inokedy. Dovolenková sezóna je už v plnom prúde a je najvyšší čas zaobstarať si dovolenku v predstihu. Svoj pobyt si užijete v 3* hoteli Sliema Marina už od 269€! Ak si priplatíte, tak za 299€ si vychutnáte 5-dňový pobyt.

malta fotografia
Foto od Magdalenalena

Cena obsahuje:

– Obojsmernú letenku v ekonomickej triede priamo z Bratislavy, všetky letiskové a palivové poplatky, príručnú batožinu 40x20x25 cm. V cene je aj vystavenie letenky a online check in – elektronická registrácia pasažierov a vystavenie palubného lístka.
– Pripravte sa na to, že v cene letenky sú iba raňajky.
– Transfer letisko – hotel -letisko
Krásny hotel a ubytovanie v Sliema Marina​***, ktorý sa nachádza pri promenáde na pobreží s krásnym výhľadom na prístav Sliema a na opevnenie hlavného mesta, Valettu. Je situovaný iba 15 min jazdy od medzinárodného letiska.
Prečo Malta?

– Pretože je to ostrov s dokonalými prírodnými scenériami a azúrovou vodou v Stredozemnom mori.

– Malta je ako stvorená pre obdivovateľov, čiže tých, ktorí nemajú v pláne iba ležať pri mori, ale aj spoznávať históriu a prírodu.

– Ochutnáte tam tiež skvelé gurmánske špeciality. Po dobrom jedle sa vám hodí športová aktivity napr. v podobe vodných športov, ktoré sú tam skutočne bohaté.

Užite si túto skvelú dovolenku a zaobstarajte si ju za túto skvelú cenu čím skôr, pretože čoskoro sa môže zvýšiť.

malta fotografia
Foto od WolfgangM
Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre