V júli z Bratislavy do Sofie ponuka spiatočných leteniek len za 20€!

212

Bulharsko je veľmi obľúbenou destináciou pre Slovákov a smeruje tam mnoho ľudí každý rok. Ak si chcete dopriať dovolenku za výhodné ceny leteniek, teraz máte výbornú možnosť.

sofia fotografia
Photo by 516351

Teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky za cenu 20€! Poletíte priamo z Bratislavy. Prepravu vám zabezpečí spoločnosť wizzair. Táto cena je dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 20.7. – 25.7.2018. Viac na stránke Wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

Čo vidieť v Sofii:

– St. Alexander Nevski Cathedral je najikonickejšia katedrála v celej Sofii. Nachádza sa v pešej dostupnosti z centra a vyzerá famózne.

– Church of St. Petka of the Saddlers v centre je dychvyražajúci. Ide o nádhernú vykopávku stredovekého kostola, pri ktorom sa budete cítiť ako v Ríme.

– Vitosha Boulevard je hlavná ulica a miesto, kde sa vždy niečo deje. Ak si budete hľadať ubytovanie s Sofii, pozornosť zamerajte najmä na túto lokalitu. Odtiaľ to budeš mať blízko kamkoľvek a kedykoľvek. Ceny za hoteli sú veľmi dostupné.

– Sofia je dnes moderná metropola s množstvom kultúrnych podujatí, múzeí či divadiel.

– Borisova gradina je nádherný park v centre mesta. Ide o najstarší a najznámejší verejný park v meste a tiež v celom Bulharsku. V parku nájdeš jazero a mnohé socialistické pomníky, ktoré tu počas uplynulých rokov pribúdali. Užite si tam krásnu prírodu.

sofia fotografia
Photo by Wengen

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Viac tipov pred návštevou Bulharska:

Ak sa chcete vybrať do Bulharska, určite si prečítajte nášho sprievodcu, kde nájdete množstvo tipov, napr. ako a kde sa ubytovať, čo vidieť, čo ochutnať atď. Všetko užitočné nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre