Vidíte to aj vy? Ľudia si myslia, že žena na starej soche drží v rukách notebook

1119

Na prvý pohľad sa zdá, že stará grécka socha s názvom „Grave Naiskos of an Enthroned Woman with an Attendant“ zobrazuje ženu, ktorá drží v rukách notebook. Ak sa však zamyslíte, nie je možné, aby to bolo zobrazené na soche z obdobia približne 100 rokov pred naším letopočtom. Čo to ale môže byť? 

V prípade tejto sochy nejde ani o úpravu fotografie, ani o cestovanie v čase. Podľa odborníkov pochádza žena na soche z bohatej rodiny a naťahuje sa po určitom predmete. Hoci sa zdá, že je skrinka príliš plytká na to, aby sa do nej niečo zmestilo, odborníci tvrdia, že je to šperkovnica. 

Aj keď sa stala fotografia virálnou a ľudia si neustále myslia svoje, musíme vás sklamať. Názory odborníkov budú určite pravdivé. 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.