Viete, kde ľudia dostávajú najčastejšie tie najlepšie nápady alebo koľko ľudí žije v Lagose? #zaujimavosti

3167

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, koľko percent ľudí dostáva svoje najlepšie kreatívne nápady v sprche a tiež aj to, v ktorej krajine je nezákonné sterilizovať alebo kastrovať svojho psa.

 

,,Otočiť sa raz okolo svojej osi trvá Venuši dlhšie ako jeden obeh okolo Slnka. V prepočte jedno otočenie trvá 243 pozemských dní a iba 224,7 pozemských dní trvá Venuši jeden obeh okolo Slnka.“

,,Vedci zistili, že muži, ktorí jedli približne dve hrste mandlí, lieskových a vlašských orechov denne počas 14 týždňov, zlepšili počet spermií a ich spermie boli aj oveľa zdravšie ako spermie mužov, ktorí orechy nekonzumovali. Štúdia vznikla hlavne kvôli poklesu počtu spermií v západnom svete, ktorý súvisí so znečistením ovzdušia, fajčením a stravou. Výskumníci uviedli, že existuje stále viac dôkazov, že zdravá strava môže zvýšiť šance na počatie dieťaťa. Takže ak máte problém so spermiami skúste zlepšiť váš jedálniček.“

 

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Adam Heindrichovsky
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre