Viete v ktorej púšti sa nachádza tajný bazén, ktorý môže využiť každý, kto ho nájde? #zaujimavosti

3345

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorej púšti je tajný bazén, ktorý môže využiť každý, kto ho nájde a tiež aj to, koľko zamestnancov Osvienčimu bolo potrestaných.

 

,,Westport v Írsku má približne 5000 obyvateľov. Nachádza sa v tieni starobylej hory, ktorá je konečným bodom každoročnej púte, kde sa svätý Patrik údajne postil 40 dní a 40 nocí. Je to mesto pestrofarebných výkladov, tvídových šiltoviek a širokých úsmevov.“

,,Bob Dylan skutočne zbožňoval Elvisa Presleyho, postavu, ktorá mu nepriamo dodala sebadôveru ísť za svojím snom a potvrdiť myšlienku, že všetko je možné. Keď „kráľ“ v roku 1977 dramaticky zomrel, zasiahlo to Dylana viac než väčšinu ostatných, a aj keď sa so svojím idolom stretol pri mnohých príležitostiach pred jeho smrťou, Dylan zažíval smútok, ktorý spôsobil, že celý týždeň s nikým neprehovoril.“

 

Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

 

Adam Heindrichovsky
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre