Vo svojom salóne krásy mala toľko zákazníčok, až to nezvládala. Vymyslela preto netradičný automat na riasy

2446

Automaty na nápoje, bagety či sladkosti sú bežné a pozná ich každý. Ak by ste si ale mali vybrať, aký automat by to bol, resp. na čo? Možno by išlo o podobne netradičný, ako je aj tento. Automat na ženské mihalnice ste totiž ešte určite nevideli, toto je totiž prvý na svete. Nie je však jeden, je ich viac a čoskoro pribudnú ďalšie. Ženy si ich zatiaľ môžu užiť v anglickom meste Newcastle.

Na svedomí ho má veľmi tvorivá podnikateľka Ashleigh Stevenson. Vlastní totiž svoj vlastný a veľmi populárny salón krásy, ktorý sa stal postupne takým známym, že už nezvládal prijímať ďalšie klientky. A práve tento fakt prinútil 27-ročnú ženu vymyslieť originálny automat. Tieto prístroje sú svetlo ružové a ponúkajú riasy rôznych veľkostí, za ktoré zaplatíte necelých 11 libier. Zatiaľ sú tri, no postupne plánuje táto ctižiadostivá majiteľka inštalovať aj ďalšie. „Je to úžasné, každý ich miluje. V Amerike majú automaty plné sladkostí a aj toto ma inšpirovalo, aby som vymyslela niečo iné,“ povedala šťastná majiteľka.

Foto od Facebook

Vyjadrila sa, že podobné automaty plánuje zaviesť aj v Manchestri, Liverpoole a Londýne. Medzi slávne klientky patrí napríklad aj víťazka Love Island – Geordie Amber Gill či hviezdy ako Charlotte Crosby a Chloe Ferry. Videli ste podobný bizarný automat? V prípade, že áno, dajte nám vedieť.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre