Výhodná ponuka lacnej dovolenky v 4* hoteli a krásnom egyptskom prostredí len za 431€!

289

Ešte stále je teplo a ešte stále sa dá ísť na úžasnú dovolenku, stačí si len dobre vybrať. Ponuka, ktorá určite stojí za vaše uváženie je aj táto. Egypt, konkrétne mesto Hurghada si môžete užiť po dobu 8 dní len za 431€! Poletíte buď z Bratislavy, tam je však cena na úrovni 471€, alebo potom zo Sliaču, odkiaľ odletíte za 431€. Pobyt si užijete v 4* hoteli Sunny Days El Palacio.

Niečo viac o ponuke:

– Ak si potrpíte na kvalitný hotel, tak máte šťastie. Je postavený v andalúzskom štýle a čo oceníte je tiež fakt, že je situovaný priamo v krásnej lagúne pri pieskovej pláži. Vo vonkajšej časti rezortu sa nachádza bazén s priestrannou slnečnou terasou a plážový bar.

– Je to skvelá voľba aj pre rodinu s deťmi, pretože vaše ratolesti si tam užijú množstvo zábavy, keďže sú pre nich pripravené zaujímavé atrakcie a naozaj bohaté športové aj iné vyžitie.

– Pre vás, dospelých je k dispozícii toto všetko: posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, šípky, denný animačný program, biliard, sauna, parný kúpeľ, masáže.
V susednom areáli Mirette Appartments nájdete tiež dve tenisové a squashové ihriská.

– Keďže ide o Egypt, tak teplota bude v čase dovolenky stále na vysokej úrovni, predpokladá sa, že bude okolo 35 stupňov Celzia.

– Je to zaujímavý hotel v jedinečne krásnom prostredí. Z balkóna budete mať výhľad na súkromnú pláž, ktorá patrí hotelu i bazén. Večerné západy slnka i raňajšie východy budú stať zato, tomu verte.

 

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre