Vyrazte si do Dubaja a užite si last minute dovolenku v 4* hoteli len za 898€!

367

Ak vás lákajú trochu nezvyčajnejšie destinácie a chcete okúsiť Spojené arabské emiráty, resp. Dubaj na vlastnej koži, máme pre vás skvelú ponuku! Využite 34%nú zľavu a užite si 8 dní v 4* Metropolitan Hotel Dubai, ktorý sa nachádza priamo v Dubaji. Keďže ide o last minute a zostalo posledných pár voľných miest, konajte rýchlo! Vyrazíte už zajtra.

dubai fotografia
Foto od Free-Photos

Zopár informácii:

– Moderný 4* hotel Matropolitan Hotel Dubai sa nachádza na známej ulici Sheikh Zayed Road, v blízkosti nákupného centra Mall of The Emirates.

– K dispozícii budete mať moderne a komfortne zariadené ubytovanie, výbornú kuchyňu, wellness centrum, fitness centrum a dokonca bazén na streche s výhľadom na monumenty Dubaja.

– Neďaleko sa nachádza pláž Jumeirah s ikonickým hotelom Burj Al Arab.

– V cene budete mať raňajky formou bufetu, wifi, wellnes, fitnes centrum, letenku a iné. Všetko sa dozviete na stránke, ktorá tento zájazd ponúka.

– Letisko je vzdialené od hotela iba 20 km, pláže iba 3 km a centrum len 8 km. Takže tento hotel je akýmsi východiskovým bodom do okolia.

Krásnu prírodu či historické pamiatky tu nehľadajte, ale…

Dubaj je plný modernej architektúry a zaujímavých architektonických skvostov, ktoré inde nenájdete. Ak obľubujete práve takéto moderné krajiny, práve Dubaj je akousi vitrínou modernosti. A vidieť by ste mali najmä:

– Burj Khalifa
– Dubjské fontány
– Palm Jumeirah
– Dubajský prístav
– Burj aI-Arab
– Dubai Creek
– Trhy so zlatom a korením
– Dubai Mall
– Absolvujte dobrodružný výlet do púšte

Počasie v čase dovolenky:

Teploty sa v danom termíne budú pohybovať okolo 33 stupňov Celzia. A teplota vody bude na úrovni 26 stupňov Celzia.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre