Vyrazte si s Ryanairom do Burgasu priamo z Bratislavy len za cenu akciových spiatočných leteniek 20€!

250

Čierne more je veľkým lákadlom vďaka tamojším krásnym plážam, ktoré obsahujú liečivé bahno, ale aj iným skvostom. Bulharsko je skrátka krajina, ktorú Slováci bez pochýb milujú.

burgas bulgaria fotografia
Foto od mojpe

Zaobstarajte si tieto skvelé letenky len za cenu 20€ tam aj späť! Veľkou výhodou je, že poletíte priamo z Bratislavy. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair. Let trvá necelé 2 hodiny.

Termín:

Za túto cenu je dostupný napr. aprílový termín, a to od 20.4. – 27.4.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo Burgas?

– Pretože sa tam nachádza Slnečné pobrežie, ktoré milujú mladí, ale aj starší. Zažijete tam dokonalý nočný život, no skvelo si tiež oddýchnete a sú tam pripravené rôzne aktivity, a to aj pre rodiny s deťmi.

– V meste Burgas sú služby na vysokej úrovni. Zaujímavé je tiež to, že sa odtiaľ organizujú rôzne zaujímavé výlety na lodi a iné.

burgas bulgaria fotografia
Foto od Anestiev

– Ak chcete zažiť niečo originálne, vyrazte na Ostrov sv. Anastázie. Od mesta je vzdialený len necelých 7 km juhovýchodne. Na tomto malom ostrovčeku uvidíte maják, kostol, kláštor, malý hotelový komplex, ale aj reštauráciu s kaviarňou a krásne prostredie.

– Navyše, ceny sú v tejto krajine celkom prijateľné, keďže si práve Bulharsko vyberá aj mnoho Slovákov. Určite si to tam užijete a budete mať na čo spomínať.

– Viac o skvelých miestach v Bulharsku sa dočítate v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze. Nájdete tam rôzne skvelé tipy a rady ako čo ochutnať alebo ako a kde sa ubytovať. Je tam toho však ešte viac.

burgas bulgaria fotografia
Foto od analogicus

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre