Španielske mesto Sevilla je viac než nádherné a presvedčíme sa o tom aj v tomto článku. Ak ho chcete navštíviť, práve v týchto dňoch máte skvelú šancu tak urobiť.

sevilla fotografia
Foto od LeeSeongSil

Práve v týchto dňoch máte skvelú možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do Sevilly len za cenu 20€! Poletíte však z rakúskej Viedne a leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu si môžete zaobstarať letenky v termíne od 19.1. – 30.1.2019. Viac na ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo práve Sevilla:

Sevillská katedrála je zapísaná na zozname Unesco, a to spolu s Alcázarom. Toto sídlo sa pýši krásnymi ukážkami mudejarskej architektúry a ešte krajšími záhradami.

– Najšpanielskejšie španielske námestie – Plaza de España. Toto miesto sa rozhodne oplatí vidieť.

sevilla fotografia
Foto od campunet

– Ide o hlavné mesto Andalúzie a jedno z najkrajších. Vychutnajte si ho všetkými zmyslami. Chuťové bunky potešíte v ktoromkoľvek typickom tapas bare. A kto chce počuť a vidieť ozajstnú Andalúziu, mal by sa vybrať do štvrte Triana.

– Medzi najväčšie a najikonickejšie pamiatky patrí minaret niekdajšej hlavnej sevillskej mešity. A môže sa pochváliť titulom najväčšej gotickej katedrály sveta.

sevilla fotografia
Foto od USA-Reiseblogger

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov pred návštevou Španielska:

Ak sa do tejto krajiny chystáte a chcete navštíviť viacero miest, určite sa vám hodí náš sprievodca, v ktorom nájdete rôzne užitočné informácie, a to od toho čo vidieť a ochutnať až po iné užitočné veci. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť