Využite akciovú cenu All inclusive dovolenky v Grécku momentálne len za 464€!

376

Ak si chcete zaobstarať čo najlacnejšiu dovolenku, tak uprite pozornosť na last minute, ktorú vám ponúkame aj my. V prípade, že sa dokážete zbaliť behom pár dní a ste ochotní o 5 dní odletieť do Grécka, nech sa páči. Dovolenku strávite v 3* Marathon Hoteli na krásnom Rhodose, pričom oddych si užijete až 10 dní!

rhodos fotografia
Foto od 12019

Čo táto dovolenka zahŕňa:

– Skvelá dovolenka pre rodiny s deťmi. Pre vaše ratolesti je pripravených množstvo atrakcií a nudiť sa tam rozhodne nebudú.

– Hotel sa nachádza v meste Kolymbia, ktoré je veľmi dobre situované. Leží totiž v strede ostrova medzi mestom Rhodos a starovekým mestom Lindos, na skok budete mať aj Faliraki. Takže spoznáte veľmi zaujímavé mestečká.

– Poletíte z Viedne a v cene je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov, ale aj transfer z letiska do hotela a späť a letiskové poplatky.

– Rhodos je veľmi jedinečný ostrov, na ktorom nájdete mestá plné histórie, ale aj krásne pláže. Nemusíte veľmi rozmýšľať na ktorú z nich zamieriť, pretože každá je skvelá.

– Takáto cena je dostupná len preto, že sa jedná o 30%-nú zľavu a ide o last minute dovolenku. Preto v prípade záujmu dlho s kúpou neváhajte.

Hotel, ale aj jeho služby majú skvelé hodnotenia od stoviek ľudí:

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre