Využite najlacnejšie letenky Ryanairu priamo z Košíc do Londýna! Jednosmerná za 4€ a obojsmerná za 11€!

739

Londýn je taký dostupný, aký je len naozaj málokedy. Ak si chcete vyraziť do tohto krásneho mesta, v ktorom žije a pracuje mnoho Slovákov, práve teraz máte jedinečnú možnosť.

londýn fotografia
Foto od Free-Photos

Využite skvelé ceny leteniek priamo z Košíc do Londýna – jednosmernú kúpite len za 4€, zatiaľ čo obojsmerná vás výjde na 11€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Zaobstarajte si letenky za takéto výhodné ceny napr. od 9.5. – 16.5.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Viac o Londýne:

Ak sa chystáte využiť túto skvelú ponuku a vyrazíte si do Londýna, máme pre vás pripraveného sprievodcu, ktorý vám môže veľmi pomôcť. Nájdete v ňom rôzne rady a tipy na jedinečné miesta, ktoré sa oplatí vidieť, ako sa čo najlepšie ubytovať, ale aj rôzne zaujímavosti o meste. Všetko nájdete na tomto odkaze.

londýn fotografia
Foto od blizejdalej

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre