Výzor a výrazy tejto mačky vás dostanú. K jej jedinečnosti prispieva aj vysoká váha

2601

Na internete nájdete veľmi veľa mačiek, ktoré vás niečim ohúria. Či už ide o tancujúce, nevrlé či roztomilé mačky – všetky majú tisíce (ak nie milióny) fanúšikov z celého sveta. Manggo nie je výnimkou a vyniká naozaj svojským spôsobom.

Manggo je veľmi bacuľatá mačka, ktorá má v súčasnosti na svojom instagramovom profile vyše 300 000 sledovateľov. Aj keď jej účet obsahuje fotografie ďalších chlpatých členov rodiny, tak práve Manggo je v centre pozornosti. Je to pravdepodobne preto, že táto mačka má nesmierne zábavné výrazy. Jej instagramový profil prezrádza, že je práve na diéte a pomaly, ale isto chudne. Momentálne váži 6,5 kilogramov.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre