Z Bratislavy do Holandska ponuka spiatočnej letenky len za 40€!

346

Ak chcete navštíviť krajinu tulipánov, teraz máte výbornú možnosť. Holandsko je nádherná krajina plná milých ľudí, ktorá vám toho ponúka naozaj veľa. Svoj výlet rozhodne neoľutujete.

eindhoven fotografia
Foto od Jos Dielis

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 40€! Odletíte spoločnosťou Ryanair z letiska v Bratislave do letoviska v Eindhovene. Viac na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť napr. v termíne od 18.6. – 25.6.2018. Let trvá necelé dve hodiny.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo v Holandsku?

– Múzeum Anny Frankovej v Amsterdame – múzeum je plné histórie. V jednom zo starých domov si Anna písala svoj slávny denník, ktorý ukrýva krutosť, strach a množstvo bolesti prežívaných počas 2. svetovej vojny.

– Veterné mlyny v Kinderdijk – tie najstaršie sú z 18. storočia a nájdete ich v okolí Kinderdijk.

– V holandskom Alkmaare sa nachádza jeden z najvýznamnejších syrových trhov. V centre mesta sú tie najlepšie syry prinesené farmármi, ktoré sa im podarilo vyrobiť a následne ich dražia medzi záujemcami.

– „Holandské Benátky“ v Giethoorn – veľmi pokojné miesto a čistý vzduch vám ponúkajú tieto takmer 6,5 pol kilometra dlhé vodné cesty, ktoré vytvárajú príjemné prostredie v dedinke Giethoorn.

– Holandsko je známe tým, že najčastejší dopravný prostriedok, ktorí tam ľudia vyhľadávajú sú bicykle. Natrafíte na dostatok miest, kde si ich môžete zapožičať.

Photo by Anestiev

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

netherland fotografia
Foto od Kuster & Wildhaber Photography

Viac tipov pred návštevou Holandska:

Ak by ste sa vybrali do tejto krajiny a budete potrebovať pomoc alebo nejakého sprievodcu s rôznymi nápadmi ako – kde sa ubytovať, čo robiť v Amsterdame až po to, aké jedlá by ste mali určite ochutnať, to všetko nájdete v našom sprievodcovi, ktorého nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre