Zaleťte si v Septembri do Neapolu za cenu spiatočných leteniek iba 47€!

339

Toto krásne talianske mesto preslávil najmä náš výborný futbalista Marek Hamšík. Ak ho navštívite a spomeniete jeho meno, vedzte, že takmer každý podnik vám poskytne služby navyše.

napoli fotografia
Photo by ML5909

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 47€! Poletíte však z Budapešti priamo do Neapolu. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Táto cena je dostupná v termíne od 6.9. – 11.9.2018. Viac leteniek na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo v Neapole?

– Pretože Mareka Hamšíka tam považujú za poloboha a ak spomeniete jeho meno, zaručí vám to sympatie miestnych a takisto vynikajúci stôl s výborným výhľadom, sladkosti pre deti grátis alebo lepšie vino di casa.

– Je to miesto pizze a práve tu vznikla prvá pizza. Takže ochutnajte ako chutí toto obľúbené jedlo v jeho rodisku. Taktiež sa považuje Neapol za mesto opery a futbalu. Ochutnajte aj výborné víno po romantickej prechádzke po nábreží.

pompeje fotografia
Photo by Giuliamar

– Ak ste vášnivý turisti, vyskúšajte výstup na Castel Sant’ Elmo, kam sa dostanete pešo, ale dostanete sa tam aj lanovkou priamo z centra mesta. Budete mať odtiaľ nádherný výhľad na celý Neapol, azúrovú zátoku a aj majestátny Vezuv.

– Nezabudnite ani na krásnu katedrálu Duomo, ktorú postavili už v roku 324.

– Keďže blízko Neapolu sa nachádza aj svetoznáme mesto Pompeje, bolo by hriech nenavštíviť ho. Ľahko sa tam dostanete napr. vlakom.

pompeje fotografia
Foto od Futuredu / Edunews.pl

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pre dlhší výlet po Taliansku:

V prípade, že sa nevyberiete len do Neapola, ale aj do iných talianskych miest, napr. do Ríma, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom užitočné rady a tipy, ako a kde sa ubytovať, čo ochutnať alebo čo určite vidieť. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre