Zopár najzvláštnejších vecí, ktoré ľudia predávajú a skutočne na nich zarábajú

450

Sú ľudia, ktorí dokážu predať aj nepredajné a majú zázračnú schopnosť vidieť vo všetkom príležitosť. No, nie je sa čo čudovať, doba je ťažká a každá minca sa počíta. Treba naozaj oceniť kreativitu niektorých ľudí, ktorí reálne zarábajú na týchto podivnostiach.

Panenstvo

Nuž, sex sa doslova predáva! Sex je väčšinou tabuizovaná téma, ktorá iniciuje diskusie po celom svete. Niet však pochýb o tom, že panenstvo je niečo, čo si ľudia v mnohých komunitách veľmi vážia. Pre mužov môže byť možnosť vyspať sa s pannou niečo výnimočné. Pre dámy to môže byť posvätný akt vyhradený len pre výnimočnú osobu, ktorú si vyberú. Niektoré ženy si však panenstvo nechávajú a potom ho predávajú tomu, kto ponúkne najviac. Za sumu, ktorú dostanú, si môžu zabezpečiť pohodlnejší život, ak si to dobre naplánujú. Noc s cudzincom môže znamenať splatenie študentských pôžičiek, otvorenie fondu na vzdelávanie alebo zálohu na podnikanie. Jedna dáma skutočne predala svoje panenstvo za 3 milióny dolárov.

Zdroj Noémi Macavei-Katócz

Vzduch

Vzduch je zadarmo, nachádza sa v prírode a takmer všade, však? Nie vždy je to tak, v závislosti od toho, v ktorej časti sveta sa nachádzate. Niektoré časti sú tak znečistené, že niektorí jedinci by urobili takmer čokoľvek, aby sa mohli nadýchať čerstvého vzduchu. Pestovanie vzduchu v čerstvých priestoroch je riešením, ktoré pomáha ľuďom v znečistených krajinách. Niektorí podnikaví ľudia v Spojenom kráľovstve a Kanade zarábajú na predaji vzduchu, a to doslova. Pre zákazníkov v Číne je vzduch vo fľaši ceneným majetkom a takouto úľavou pre ich pľúca, ktoré sú zvyčajne vystavené smogu.

Zdroj Scott Webb

Ľudské výkaly

Hoci to môže znieť bláznivo, výkaly jedného človeka môžu byť pre iného záchranou života. Niektorí pacienti trpia Clostridium difficile, bakteriálnou infekciou, ktorá je úporná a smrteľná. Lekári ju môžu liečiť transplantáciou stolice. Zdravé mikróby z ľudského odpadu zdravého človeka sa umiestnia do čriev pacienta. To pomáha odstrániť Clostridium difficile z ich systému. V roku 2015 jeden výskumník z Massachusettského technologického inštitútu (MIT) predal svoju stolicu a zarobil približne 1 000 dolárov. Nie každý sa však môže kvalifikovať ako darca stolice. Musíte prejsť dôkladným klinickým posúdením a byť bez akýchkoľvek infekcií. Taktiež nesmiete cestovať do krajiny, v ktorej existuje riziko nákazy chorobami. Nesmiete byť obézny a v určitom časovom rámci by ste nemali užívať žiadne antibiotiká ani zakázané drogy.

Zdroj Sincerely Media

Materské mlieko

Áno, matky predávajú materské mlieko za primeranú cenu a je to lukratívny biznis, ktorý existuje už dlhší čas. Aj keď sa to môže zdať vhodné pre dojčatá, ktorých matky nemôžu dojčiť, stále je to na prvom mieste zoznamu podivných vecí, ktoré ľudia predávajú za peniaze. Svetová zdravotnícka organizácia presadzuje, aby dojčatá dostávali materské mlieko od iných zdravých matiek v prípade, že ich biologická matka nie je schopná produkovať mlieko. Takže áno, predajom materského mlieka sa dá zarobiť. Existujú stránky ako onlythebreast.com, ktoré tento predaj uľahčujú. Napriek tomu nemôžeme úplne ignorovať obavy týkajúce sa online zákazníkov materského mlieka. Či ide o dospelého človeka s fetišom na ľudské mlieko, nevieme povedať. Existujú aj zdravotné obavy o zdravie dojčiacej matky, ktorá svoje mlieko predáva.

Zdroj Victoria Strukovskaya

Predaj skutočných hororových momentov

Väčšina z nás si svoje temné chvíle rada nechá pre seba. Málokedy si chceme spomínať na tie chvíle, keď nám život rozdával kruté karty. Pre iných je to však príležitosť na zarábanie peňazí. Ľudia skutočne dostávajú peniaze za to, že rozprávajú a predávajú svoje skutočné strastiplné chvíle časopisom a novinám. Ako hovorí staré klišé: „Keď ti život podá citróny, urob si limonádu.“ Nemusí to fungovať pre každého, ale pre niektorých je to bežný biznis. Tieto príbehy môžu siahať od vášho zážitku blízkeho smrti, choroby alebo dokonca aféry vášho manžela či manželky. Ceny sa líšia v závislosti od citlivosti vášho príbehu. Ešte desivejšie to začína byť, keď agentúry vyžadujú, aby ste predložili fotografie alebo dôkazové dokumenty, ktoré potvrdia váš príbeh. Aj keď to znie bezcitne, za jeden príbeh môžete dostať od 200 do 2 000 dolárov.

Zdroj Melanie Wasser

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre