Neuveriteľné fotografie bez použitia Photoshopu

7137

V dnešnej dobe, je internet plný ohromujúcich fotografií, ktoré často vyzerajú maximálne realisticky, ale v skutočnosti sú prikášlené dotvorením alebo vytvorením vo Photoshope alebo inom programe na úpravu obrázkov. Poďme si ukázať zopár takých fotografií, ktoré sú absolútne skutočné a pravdivé, napriek tomu, že sa nemusia zdať vierohodné na prvý pohľad.

 1. Ťažko povedať, či sa v skutočnosti pozeráte na regiment ľudí alebo vlak, čo? Verte či neverte, takto sa cestuje vlakom v Pakistane.
  travel.smart-guide.net
  travel.smart-guide.net
 2. Philippe Ramette, francúzsky surrealistický umelec a fotograf je známy svojimi fotografiami, popierajúcimi gravitáciu. Na tejto fotogtafii, zafixoval nohy modela o stenu.
  www.chillhour.com
  www.chillhour.com
 3. Pri tejto fotografii nejde o digitálne spracovanie. Skôr je to jedinečná fotka padajúcej kvapky vody, za ktorou je umiestnená mapa sveta. Autorom fotografie je Markus Reugels z Nemecka, ktorý strávil nespočetne veľa hodín zachytením toho správneho momentu.
  www.dailymail.co.uk
  www.dailymail.co.uk
 4. Dokonca ani tento muž nebol upravený žiadnym počítačovým programom. Je to Matthias Schlitte, ktorý sa narodil s jednou rukou gigantickou a s druhou bežnej veľkosti. Neskôr ho práve táto jedna ruka doviedla k úspešnej profesionálnej kariére wrestlera.
   www.mirror.co.uk
  www.mirror.co.uk
 5. Nie, tieto horské kozy nelevitujú, sú jednoducho dobrí lezci, ktorí sa prispôsobili svojim životným podmienkam.
  www.technocrazed.com
  www.technocrazed.com
 6. Ak chcete vidieť letieť lietadlo neuveriteľne blízko vás, navštívte ostrov Saint Martin v Karibiku.Lietadlá tu lietajú rovno nad hlavami opaľujúcich sa turistov.
   www.captmondo.com
  www.captmondo.com
 7. Žiadne vytiahnutie ani prirobenie farieb. Ide o kvet ruže, ktorý ako jediný rozkvitol po tom ako bolo všetko naokolo pokryté sopečným popolom.
  Source and image:
  Source and image:
 8. „Topiaci sa dom“ sa nachádza v Paríži a je známy ako iluzórne majstrovské dielo.
  www.fwdlife.in
  www.fwdlife.in
 9. Po porazení nediferencovaného karcinómu v oblasti tváre, čo je zriedkavá forma rakoviny postihujúca nosnú dutinu, Billy Owen prišiel o oko. Šanca prežitia pri tomto druhu rakoviny je len 10%.
  www.huffingtonpost.com
  www.huffingtonpost.com
 10. Wendy, vipet narodený s vzácnou genetickou vadou je občas označovaná za Hulka loveckých psov.
  www.dailymail.co.uk
  www.dailymail.co.uk

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.