Akciová ponuka All inclusive dovolenky na krásnom Slnečnom pobreží teraz len za 428€!

248

Leto ešte rozhodne nekončí. Teda minimálne nie to dovolenkové, pretože na strávenie krásnych chvíľ mimo domova je ešte stále dostatok času. Ponúkame vám teraz zaujímavý pobyt, ktorý vám možno padne do oka. Ak by ste chceli stráviť 8 dní na Slnečnom pobreží v Bulharsku, ste na správnej adrese. All inclusive dovolenku v 3,5* hoteli Riva si teraz môžete vychutnať už za 428€! Odletíte buď z Bratislavy, Košíc alebo aj z Popradu, stačí si vybrať.

Viac o ponuke:

– Hotel je veľmi pekný aj z toho dôvodu, že len nedávno bol zrekonštruovaný. Má výbornú polohu, keďže ho nájdete iba 5 minút chôdze od krásnej pláže. Nachádza sa 30 km od letoviska v Burgase.

– Pri hoteli nájdete až 3 bazény, zdarma WiFi pri lobby bare, slnečníky a ležadlá pri bazéne, šípky. Je tam aj detské ihrisko a detský bazén. Veľmi pekné izby aj okolité prostredie. Je to dokonalé miesto pre celé rodiny.

– Strava a taktiež ubytovanie je poskytované na vysokej úrovni, keďže ide o all inclusive a izby sú naozaj pekné. Viac sa však dočítate v konkrétnej ponuke.

– Slnečné pobrežie je veľmi obľúbené u mladších i starších. Ponúka všetko, po čom túžia jednotlivé kategórie. Bohaté možnosti športového aj iného vyžitia i bohatý nočný život.

– Keď už budete v Burgase, choďte si pozrieť mesto. Alebo si vyrazte na neďaleký ostrov sv. Anastázie, kde sa týči maják, kostol, kláštor, ale aj reštaurácia s kaviarňou a je tam naozaj krásne prostredie.

– Bulharsko je veľmi obľúbenou destináciou u Slovákov a pre prípad, aby ste sa nestratili a vedeli si vychutnať to najzaujímavejšie, tak vám ponúkame tohto sprievodcu dovolenkou v Bulharsku. Všetko potrebné i užitočné nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre