Ako budú vyzerať celebritné deti, keď vyrastú? Pozrite si týchto 12 fotografií

741

Vďaka špičkovej umelej inteligencii môžeme vyriešiť záhady genetiky a predpovedať, ako asi budú vyzerať deti najsledovanejších párov. Pripravte sa na pohľad do budúcnosti, pretože presne tam sa dnes vydáme. Ukážeme vám totiž, ako by mohli vyzerať deti slávnych celebrít.

1. Rihanna a A$AP Rocky

Zdroj: Brightside

O romantickom vzťahu týchto dvoch celebrít sa hovorí už roky, oficiálne ho však potvrdili až v roku 2020. Začiatkom roka 2022 oznámili tehotenstvo a v máji toho istého roku privítali na svete svoje prvé dieťa.

2. Priyanka Chopra a Nick Jonas

Zdroj: Brightside

Priyanka Chopra a Nick Jonas sú svoji od roku 2018. Majú dcéru Malti Marie, ktorá sa narodila v januári 2022.

3. Ryan Raynolds a Blake Lively

Zdroj: Brightside

Blake Lively a Ryan Reynolds sú známym a obdivovaným hollywoodskym párom. Sú zobratí už dekádu a majú spolu štyri deti. Zaujímavosťou je, že boli spolu na dvojitom rande, ale k ničomu romantickému nedošlo, pretože boli v tom čase s inými ľuďmi.

4. Kaley Cuoco a Tom Pelphrey

Zdroj: Brightside

Kaley a Tom sa dali dokopy vďaka ich manažérovi. Nie sú spolu dlho, no v októbri 2022 privítali svoje prvé dieťa – Matildu.

5. Daniel Radcliffe a Erin Darke

Zdroj: Brightside

Daniel a Erin sa zoznámili na natáčaní filmu pred desiatimi rokmi. Sú spolu od roku 2013 a v apríli tohto roka sa im narodilo ich prvé dieťa.

6. Robert De Niro a Tiffany Chen

Zdroj: Brightside

Nedávno otriasla svetom informácia, že sa De Nirovi narodilo ďalšie dieťa. S Tiffany Chen sú spolu od roku 2021. Dieťatko sa volá Gia Virginia Chen De Niro a narodilo sa minulý mesiac.

7. Brenda Song a Macaulay Culkin

Zdroj: Brightside

Ďalší pár, ktorý sa stretol pri natáčaní filmu. Stalo sa to pred pár rokmi v Thajsku. V roku 2021 sa k sebe nasťahovali a privítali svoje prvé dieťa.

8. Gina Rodriguez-LoCicero a Joe LoCicero

Zdroj: Brightside

Joe LoCicero v roku 2016 hosťoval v jednej z častí seriálu, v ktorom vystupovala aj jeho súčasná manželka. Vzali sa v roku 2019 a prvé dieťa sa im narodilo v lete minulého roka.

9. Paris Hilton a Carter Reum

Zdroj: Brightside

Známy pár sa zasnúbil vo februári 2021 a v novembri toho istého roka si povedali áno. Svadba je dokonca zdokumentovaná aj v seriáli Paris in Love. V januári tohto roka sa im narodilo prvé bábätko.

10. Adriana Lima a Andre Lemmers

Zdroj: Brightside

Andre Lemmers, generálny riaditeľ zábavnej spoločnosti, a topmodelka Adriana Lima oznámili tehotenstvo na TikToku v roku 2022. Z predošlého manželstva má dve dcéry, no v auguste minulého roka privítala na svete svojho prvého syna.

11. Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham

Zdroj: Brightside

Rosie a Jason sa stretli na párty v roku 2009. O dva roky neskôr potvrdili svoj vzťah a v roku 2016 sa zasnúbili. V júni 2017 privítali svoje prvé dieťa, syna, a o päť rokov neskôr oznámili aj druhé tehotenstvo.

12. Hilary Swank a Philip Schneider

Zdroj: Brightside

Tento pár si potajme povedal áno v roku 2018. O päť rokov neskôr, v apríli 2023, sa im narodili dvojčatá.

Zdroj

Foto: Brightside

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre