Instagram vs. realita – pozrite sa, ako rozdielne môže vyzerať na fotografiách to isté telo

4285

Sociálne siete sa stali nedeliteľnou súčasťou nášho každodenného života, a Instagram patrí nepochybne medzi najobľúbenejšie platformy. Ľudia tu zdieľajú svoje fotografie a videá, ktoré reprezentujú ich životy, zážitky a vzhľad. Často sa však stretávame s otázkou, či to, čo vidíme na Instagrame, je skutočnou reprezentáciou života ľudí alebo len idealizovanou verziou reality.

Blogerka Georgie Clarke použila svoj profil práve na to, aby svojim sledujúcim pripomenula, že fotografie na sociálnych sieťach nie sú také skutočné, ako si myslia. V našom článku vám prinášame ukážku záberov od Georgie, ktoré zobrazujú, ako rozdielne môže vyzerať na fotografiách to isté telo.

Instagram je síce skvelou platformou na zdieľanie a inšpiráciu, ale musíme si uvedomiť, že to, čo vidíme na tejto sociálnej sieti, nie je vždy úplná realita. Je dôležité nájsť rovnováhu medzi online svetom a skutočným životom, a podporovať autenticitu a zdravý pohľad na seba i ostatných. Veríme, že aj vďaka pripomienke a názornej ukážke od tejto blogerky, sa vám podariť zmeniť pohľad na vec.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre