Američanka čelila pre svoju postavu silnej kritike, no posiela spoločnosti dôležitý odkaz

341

26-ročná Abby Bible je influencerka, ktorá priam zbožňuje bikiny. Napriek tomu, že pravidelne čelí obrovskej vlne kritiky, ich sebavedomo nosí a nenechá sa odradiť. Snaží sa tak inšpirovať ostatných a odkázať spoločnosti, že každé telo je krásne a v dnešnom svete nie je miesto pre nenávisť.

Zdroj: theabbybible / Instagram

Abby sa venuje móde prostredníctvom svojho TikToku. Jej cieľom je šíriť pozitivitu a ignorovať nenávistné prejavy. Prijala svoju identitu a hrdo sa hlási k svojej „tučnej postave a láske k móde.“

Na TikToku má táto mladá newyorčanka približne 196-tisíc sledovateľov. Získala si ich práve vďaka svojmu štýlu a silnej energii. Okrem toho na seba však strhla pozornosť mnohých neprajníkov, ktorí jej radi pripomínajú svoje názory.

Zdroj: theabbybible / Instagram

Namiesto toho, aby sa Abby stiahla, robí presný opak. Tieto zraňujúce komentáre zdieľa, dokonca pridala aj video v bikinách, kde na jeden z nich reagovala. Odvážne si zložila slnečné okuliare, pozrela priamo do kamery a vtipne naznačila, že ju nezaujímajú názory ostatných. Ak sa im nepáči, jednoducho im radí sa na ňu nepozerať.

Zdroj: theabbybible / Instagram

Tento počin si okamžite získal skvelú odozvu a vlnu povzbudení a obdivu. Mnohí ľudia vyzdvihli jej krásu a ocenili dávku odvahy. Ak človek totiž vidí niekoho, kto sa cíti vo vlastnom tele dobre, vie ho to postaviť na nohy a dodať silu.

Abby sama kedysi váhala, či sa má ukazovať na verejnosti nenamaľovaná a v bežnom oblečení. Vždy totiž cítila tlak, že by mala vyzerať upravene. Dnes však verí, že každý má právo vyzerať tak, ako sa cíti najlepšie. Hoci jej mnohí vyčítajú jej záľubu nosiť bikiny, kritizujú jej tuk na chrbte, celulitídu a mnoho iných vecí, ona to všetko považuje za normálnu súčasť života.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Abby Bible (@theabbybible)

Zdôrazňuje, že omnoho dôležitejšie sú chvíle strávené s blízkymi napríklad na pláži než nepodstatné myšlienky a komentáre celkom cudzích ľudí. Zároveň dodáva, že život nenaberie na zmysluplnosti, keď schudnete na vysnívanú váhu. Každý človek je cenný a zaslúži si viesť plnohodnotný život. Preto neobmedzujte slobodu a neničte zdravie ľuďom okolo seba. Sústreďte sa na kvalitu svojho života a uvidíte, ako sa odrazu zvýši.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre