Úvod Autori Príspevky od Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky

Adam Heindrichovsky
1544 PRÍSPEVKOV 0 komentáre
Volám sa Adam. som študent a zaujímam sa o dianie vo svete, vede, športe a ďalších odvetviach. Vo voľnom čase rád čítam knihy a cestujem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1277: aké deti majú tendenciu...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, aké deti majú tendenciu stať sa v dospelosti väčšími pijanmi a tiež aj to, čo môže znížiť riziko úmrtia z rôznych príčin až o 24%.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Aj dnes vám znova prinášame ďalší diel zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad známe osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť ženy, ktoré prenášajú ľadové kocky, Parížanov ako prechádzajú zaplavenými ulicami po stoličkách a tiež aj slona ako kočíkuje dcéru krotiteľa cirkusu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1276: koľkokrát sa pohne ľudské...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľkokrát sa pohne ľudské oko za jednu sekundu a tiež aj to, ktorá krajina ako prvá povolila vytváranie detí z DNA troch ľudí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1275: čo je jednou z...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo je jednou z hlavných príčin pocitov nešťastia a depresie a tiež aj to, u ktorých dievčat je väčšia pravdepodobnosť, že budú neskôr v živote delikventné a emocionálne agresívne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1274: čo vám môže pomôcť...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, čo vám môže pomôcť spáliť až 350 kalórií za deň a tiež aj to, k akému stavu môže viesť príliš veľa stresu a vysoký krvný tlak.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám ďalšiu časť zaujímavých fotiek zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, pamätné udalosti, alebo silné momenty z čias vojny. Dnes vám ukážeme následky zemetrasenia v Inangahue v roku 1969 na Novom Zélande, deti kráčajúce po prázdnom námestí a tiež aj Amona Goetha so svojou dcérou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1273: akí ľudia častejšie sledujú...

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akí ľudia častejšie sledujú televíziu a tiež aj to, prečo nemôže byť pápež darca orgánov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1272: akej farby by bola...

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, akej farby by bola Coca-Cola, ak by sa do nej nepridalo farbivo a tiež aj to, koľko planét objavili vedci mimo našej slnečnej sústavy za posledných 20 rokov.

Historické fotografie, ktoré vás vrátia do minulosti a zanechajú vo vás celú škálu pocitov...

Prinášame vám nový diel zaujímavých fotografií zo života v minulosti. Uvidíte napríklad významné osobnosti, významné udalosti, alebo silné momenty z obdobia vojny. Dnes budete môcť vidieť oslavy v Londýne, na konci vojny v Európe, taxík ponúkajúci bezplatné jazdy na Carnaby Street v Londýne a tiež aj použité nábojnice z delostreleckých granátov z bitky na Somme.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1271: ktorá aktivita má rovnaké...

V dnešnom diele zaujímavostí sa dozviete, ktorá aktivita má rovnaké zdravotné výhody ako dve hodiny spánku navyše a tiež aj to, čo vám umožní vyzerať o 5 až 7 rokov mladšie.