Barbie zarobila už vyše miliardy dolárov. Ide o prvý film, ktorý režírovala len žena

223

Film Barbie spoločnosti Warner Bros dominuje. Zarobil už vyše miliardy dolárov a zaujímavosťou je, že ide o prvý film, ktorý režírovala žena. Reč je o Grete Gerwigovej. Jej film v hlavnej úlohe s austrálskou herečkou Margot Robbie sa stal kultúrnym fenoménom súčasnej doby.

Snimka obrazovky 131
Zdroj: Youtube

„Ako šéfovia distribúcie nie sme často v nemom úžase z toho, ako si film vedie, no Barbie prekonala aj naše najoptimistickejšie predpovede,“ uviedli vo vyhlásení riaditeľ domácej distribúcie spoločnosti Warner Bros Jeff Goldstein a riaditeľ medzinárodnej distribúcie Andrew Cripps.

Snimka obrazovky 133
Zdroj: Youtube

Viac peňazí ako Barbie tento rok zatiaľ zarobil len film Super Mario Bros. vo filme, ktorý bol do kín uvedený v máji a jeho zisky celosvetovo zatiaľ dosiahli 1,357 miliardy dolárov. 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.