14 celebrít, ktoré sú príbuznými kráľovských rodín

633

Niektoré z našich obľúbených talentovaných a dobre vyzerajúcich hviezd sú nepochybne členmi hollywoodskeho impéria. Určite vás však bude zaujímať, že niekedy sú v skutočnosti príbuznými skutočných kráľovských rodín. V skutočnosti sú mnohé hviezdy, ktoré poznáme a milujeme, priamymi potomkami alebo bratrancami kráľovských rodín. Scrollujte nižšie a nechajte sa prekvapiť, ktoré hviezdy sú príbuznými kráľovských rodín.

1. Jake Gyllenhaal

e1 1
Photo by BrightSide

Jake Gyllenhaal je potomkom Eduarda III., ktorý vládol Anglicku v rokoch 1327-1377. To z neho robí 19. bratranca kráľovnej Alžbety II.

2. Thandiwe Newton

e2 1
Photo by BrightSide

Thandiwe Newtonová je v skutočnosti sama princezná. Matka britskej herečky Nyasha je zimbabwianskou členkou náčelníckej rodiny Shona, kmeňového vodcu etnickej skupiny Shona pochádzajúcej z južnej Afriky a hlavne zo Zimbabwe.

3. Laura Dern

e3 1
Photo by BrightSide

Držiteľka Oscara Laura Dern je pokrvná príbuzná kráľa Eduarda III., takže je 19. príbuzná kráľovnej Alžbety.

4. Meghan Markle

e4 1
Photo by BrightSide

Ešte pred sobášom s princom Harrym bola Meghan sama príbuznou kráľovskej rodiny. Je priamym potomkom kráľa Eduarda III. Páter William Skipper, kráľovský potomok, prišiel do Nového Anglicka v Amerike v roku 1639 a je predkom Meghaninho otca.

5. Hugh Grant

e5 1
Photo by BrightSide

Hugh Grant je dosť blízky príbuzný kráľovskej rodiny. Jeho dedičstvo siaha k anglickému kráľovi Henrichovi VII. a škótskemu kráľovi Jakubovi IV. To z neho robí kráľovninho bratranca z deviateho kolena.

6. Bill Hader

e6 1
Photo by BrightSide

Herec Bill Hader urobil počas epizódy relácie Nájdite si svoje korene neuveriteľný objav. Je priamym potomkom anglického kráľa Eduarda I. a rímskeho cisára Karola Veľkého.

7. Uma Thurman

e7 1
Photo by BrightSide

Uma Thurmanová je kráľovnina sesternica z 21. kolena. Ich spoločným príbuzným je kráľ Eduard I., ktorý vládol v rokoch 1272 – 1307.

8. Alison Janney

e8 1
Photo by BrightSide

Alison Janney sa narodila v Bostone v štáte Massachusetts, ale jej predkovia siahajú až do Anglicka. Vďaka príbuzenskému vzťahu s Eduardom I. je Alison kráľovninou príbuznou z 22. kolena.

9. Glenn Close

e9 1
Photo by BrightSide

Glenn je sesternicou kráľovnej Alžbety z 24. kolena. Je to vďaka ich spoločnému predkovi, kráľovi Johnovi.

10. Richard Gere

e10 1
Photo by BrightSide

Ukázalo sa, že Richard Gere je bratrancom kráľovnej z 22. kolena. Sú príbuzní cez kráľa Eduarda I.

11. Ellen DeGeneres

e11 1
Photo by BrightSide

Ellen je v skutočnosti sesternicou Kate Middletonovej, manželky princa Williama, z 15. kolena. Príbuzenským vzťahom ju spája muž menom Sir Thomas Fairfax a jeho manželka Agnes Gascoigneová.

12. Paris Hilton

e12 1
Photo by BrightSide

Paris Hilton je príbuzná s kráľovnou Alžbetou z 20. kolena prostredníctvom kráľa Henricha II., s ktorým je príbuzná z otcovej strany.

13. Sigourney Weaver

e13 1
Photo by BrightSide

Ocenená herečka je príbuzná s historickou aj modernou kráľovskou rodinou. Má spoločného predka s kráľovnou v osobe kráľa Henricha I., ale je prepojená aj s minimálne dvoma manželkami Henricha VIII. Spoločný predok s princeznou Dianou potvrdzuje jej moderné kráľovské spojenie

14. Dakota a Elle Fanning

e14 1
Photo by BrightSide

Elle a Dakota majú v skutočnosti kráľovskú krv. Prostredníctvom svojej matky Heather Joy Arringtonovej sú 22. pravnučkami kráľa Eduarda III. To z nich zároveň robí sesternice Kate Middleton z 21. kolena, keďže aj jej matka je vzdialene príbuzná s Eduardom III.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.