Chcela vyzerať ako Barbie, no ľudia ju volajú zombie: Pozrite sa, ako dnes vyzerá

1175

29-ročná rodáčka z Bagdadu vynaložila na operácie nemalú sumu. Dalia Naeem totiž chcela vyzerať ako Barbie a bola pre to rozhodnutá spraviť naozaj čokoľvek. Mnohí ju dnes prezývajú „iracká Barbie“, za čo vďačí svojim blond vlasom a nápadne umelú tvár. Dnes vám prezradíme, ako sa vyrovnala so svojou slávou, no zároveň aj intenzívnou kritikou.

Dalia odjakživa snívala o tom, že raz bude vyzerať ako živá verzia ikonickej bábiky. Predpokladá sa, že v ceste za svojím snom podstúpila 43 kozmetických zákrokov.

Vo svojej rodnej krajine pracuje ako moderátorka a herečka. Okrem toho je však aktívna aj na svojom Instagrame, kde má viac ako 990 000 sledovateľov a chváli sa pred nimi svojimi najnovšími vylepšeniami. Mnohí sa však nevedia zmieriť s tým, ako veľmi sa za uplynulé roky zmenila. Tvrdia, že je na nepoznanie.

Vďaka zákrokom ako výplň pier alebo zväčšenie pŕs sa pomaly približuje k svojmu vytúženému cieľu. Názory na jej vzhľad sú však naozaj rozporuplné a nie všetci vedia jej počínanie pochopiť.

Niektorí jej sledovatelia ju otvorene kritizujú a jeden z nich dokonca povedal, že vyzerá ako zombie. Mnohí ľudia však túto mladú a cieľavedomú ženu podporujú a vyjadrujú jej obdiv.

Zdá sa, že túto mladú ženu negatívne názory nezaujímajú. V Austrálii má zakázané podstúpiť ďalšiu operáciu, preto sa rozhodla hľadať iné medzinárodné kliniky, aby v tom mohla pokračovať. Čo na jej sen hovoríte vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre