Silný príbeh lásky: Chlapec splnil sľub z materskej školy, že sa ožení so spolužiačkou

253

Láska má najrôznejšie podoby a príbehy. Dnes vám prinášame jeden naozaj dojemný, ktorý trvá už dve desaťročia. Matt Grodsky sa totiž už v materskej škole postavil pred ostatné deti a vyhlásil, že sa raz ožení so svojou spolužiačkou Laurou Scheel. A hoci by si mnohí mohli povedať, že ide len o nevinnú detskú náklonnosť, chlapec svoj sľub naplnil.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Matt Grodsky (@mattgrodsky)

Keď sa chlapec statočne postavil pred svoju triedu a vyjadril svoje city, stretol sa len s hurónskym smiechom. Nič si z toho však nerobil a neochvejne si stál za svojím. Po nástupe na základnú školu však ich kontakt zoslabol, pretože každý navštevoval inú. V období Vianoc si vymieňali pohľadnice, čo im aspoň trochu umožnilo nahliadnuť do života toho druhého. Na strednej škole, hoci aj tie navštevovali každý v inej krajine, však opäť nadviazali kontakt, čo vyústilo do romantického vzťahu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Matt Grodsky (@mattgrodsky)

Zapísali sa aj na rozdielne vysoké školy, čo znamenalo, že sa museli popasovať aj so vzťahom na diaľku. Vytvorili si však rozpis návštev a pre udržanie kontaktu využívali aj moderné technológie.

V roku 2015 vzal Matt Lauru na miesto, kde sa spoznali, a pokľakol. Požiadal ju o ruku v materskej škole a následne ju vzal na piknik, rovnako ako jeho otec. Po viac ako dvoch dekádach od prvého stretnutia si v roku 2016 sľúbili večnú lásku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by the way we met (@thewaywemet)

Tento netradičný, no o to krajší príbeh lásky si všimli aj ľudia na internete. Podelili sa o svoj príbeh na Instagrame aj Facebooku a okamžite získali desiatky tisíc fanúšikov. Dnes majú dve malé dcéry a slúžia ako príklad skutočnej lásky. Ich inšpiratívna cesta nám pripomína, že city dieťaťa sú rovnako dôležité a môžu sa premeniť na trvalé vzťahy.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.