12 čŕt veľmi elegantnej ženy, od ktorej sa môžeme učiť všetci

29960

Je na nej niečo výnimočné. Môžete povedať, že nie je ten typ, ktorý by chcel celý deň „vystrájať“ a pozerať televíziu na gauči. Radšej by sa stýkala s ambicióznymi a dynamickými ľuďmi. A keď je na rade, aby si vybrala miesto na večeru, viete, že jedlo bude vynikajúce. Nie je typom človeka, ktorého ste len tak stretli v piatok večer v opitosti; naozaj si ju musíte získať. Je vyspelá a úprimná. A ešte zopár ďalších znakov, ktoré ju robia neobyčajnou.

 

Nikdy nezabudne povedať prosím a ďakujem

3 76
Zdroj: canva

Možno ste si už zvykli byť so svojimi priateľmi tak neformálny, že ste zabudli, ako vyzerá skutočné správanie.Keď spolu sedíte v reštaurácii a objednávate si, vždy povie „Prosím“ a „Ďakujem“. Sedí vysoko, nehrbí sa, ale ani prehnane neťahá ramená dozadu. Položí si obrúsok na kolená a nepoloží lakte na stôl. Keď jete spolu, bez ohľadu na to, v akej reštaurácii, pri posedení s ňou máte pocit, že si vychutnávate dobré jedlo. Pohybuje sa s gráciou a nehovorí, kým má plné ústa. Keď toto všetko robí, viete, že je to elegantná a noblesná dáma.

Jej zmysel pre módu je rafinovaný

4 53
Zdroj: canva

 

Nie je typ, ktorý by si len „niečo obliekol“. Všetky jej outfity sú naplánované a sú z kvalitného materiálu.Dokonca aj oblečenie, ktoré nosí len tak, že sa doma povaľuje, vás prinúti myslieť si, že sa pripravuje na fotenie do časopisu. Väčšinu svojej módnej inšpirácie možno berie z obálok časopisu Vogue, Anny Wintour alebo princeznej Diany. Strih jej džínsov je tak akurát a farby, ktoré nosí, bezchybne dopĺňajú jej tón pleti a oči.Akokoľvek nápadné sú jej outfity, nikdy nie sú prehnané. Sú jemné. Vie, ako sa nastylovať, či už ide o luxusnú značku alebo o lacnejšie kúsky.

Je dochvíľna

5 40
Zdroj: canva

Noblesné dámy bývajú veľmi zaneprázdnené. Vždy niečo chystajú, či už ide o dôležité stretnutie, riadenie rôznych oddelení alebo dokonca o stretnutie s priateľmi. Vo všetkých týchto veciach vždy všetko klape načas. Veľmi zriedka mešká. Rozumie nielen tomu, ako nakladať so svojím časom, ale aj jeho hodnote pre iných ľudí.Keď súhlasíte, že sa stretnete, môžete očakávať, že tam bude o niekoľko minút skôr. Môže sa dokonca riadiť zásadou: „Skoro je načas; načas je neskoro“ Nie je netrpezlivá. Oveľa radšej by na niekoho čakala, než aby bola tou, na ktorú sa čaká, napriek svojmu stavu.

Článok pokračuje na druhej strane

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.