12 čŕt veľmi elegantnej ženy, od ktorej sa môžeme učiť všetci

30067

Vie, ako zaobchádzať s alkoholom

8 16
Zdroj: canva

Nechodí na pivo; uprednostňuje tvrdé nápoje. Pozná svoje koktaily a ročníkové vína. Aj keď môžete stráviť večer spoločným pitím, nečakajte, že bude príliš opitá a nemotorná. Nie je typ, ktorý chodí žúrovať, fotiť a omdlievať v taxíku domov. Radšej by s vami sedela v tichej obývačke a sústredila sa na intímny večer vzájomného spoznávania.

Dokáže riadiť zdravý životný štýl

9 14
Zdroj: canva

Je fit. Čo vás však môže šokovať je, že nedrží žiadne prísne diéty. Iní sa môžu spoliehať na vegánsku alebo paleo stravu. Ona na druhej strane pozná svoje živiny. Vie, ako uvariť chutné a zdravé jedlá, ktoré ju poháňajú na celý deň. Jej zdravý životný štýl dopĺňajú aj pohybové aktivity. Ak nebeháva, pláva alebo hrá squash alebo tenis, pólo či golf. Nebaví ju sedieť celý deň pred notebookom; zostáva aktívna

Vie, ako udržať konverzáciu pútavú

10 11
Zdroj: canva

Elegantné ženy rozumejú umeniu dobrej konverzácie; v rozhovore sa zriedka vyskytujú nepríjemné prestávky.Keď hovoríte, konverzácie sú super v tom, že plynule prechádzajú z jednej témy na druhú. Striedavo vás dráždi a spoznáva. Je pohotová aj vo svojich odpovediach. Keď hovoríte, môžete cítiť jej energiu; venuje vám svoju plnú pozornosť, pretože vás naozaj chce spoznať.

Článok pokračuje na druhej strane

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.