12 čŕt veľmi elegantnej ženy, od ktorej sa môžeme učiť všetci

30067

Ona s tebou nebojuje; Ona Diskutuje

6 39
Zdroj: canva

Zatiaľ, čo nesúhlas s inými ženami môže ľahko prerásť do zápasov, záchvatov hnevu – vo všeobecnosti nevedenia produktívneho rozhovoru. To nie je prípad noblesnej a elegantnej ženy. Nedáva to najavo tak, ako ste zvyknutí. Namiesto toho, aby kričala, môže sa namiesto toho pokúsiť pochopiť, čo sa deje. Vypočuje si vašu stranu argumentu a priamo a jasne zdieľa svoju stranu. A ak sa mýli (čo sa môže stať len zriedka), je ochotná to priznať.

Nie je závislá na vás ani na nikom inom

7 39
Zdroj: canva

Zatiaľ čo iné dievčatá čakajú, kým ich muž vezme na rande alebo zaplatí za jedlo, ona to robí sama. Rýchlo sa dostala k bohatému životnému štýlu, ktorým teraz žije. Hoci mala podporu svojej rodiny a priateľov, z väčšej časti je sama sebou. Je to úplne nezávislá žena, ktorá nepotrebuje nikoho, aby sa o ňu staral. Takže ak sa rozhodla ísť s vami von, mali by ste sa považovať za šťastného. Znamená to, že vám dáva šancu dokázať sa jej, že s vami nestráca čas.

Článok pokračuje na druhej strane

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.