12 čŕt veľmi elegantnej ženy, od ktorej sa môžeme učiť všetci

30134

Stále sa učí niečo nové

Zdroj: canva

Keď sa s ňou rozprávate, môžete sa niekedy cítiť neistí, ako málo viete v porovnaní s ňou. Zdá sa, že má vždy aktuálne informácie o najnovších politických a ekonomických správach, ako aj o tom, že má prst na pulze kultúry; vie, čo je trendy. Často vo svojom voľnom čase, namiesto toho, aby chodila von a žúrovala s elitami, mohla byť zastrčená vo svojej izbe s hrubou knihou. Vždy sa snaží zlepšovať seba a svoju myseľ, učí sa nové jazyky, nástroje alebo zručnosti, kedykoľvek môže.

Nebojí sa vyjadriť svoje názory

Zdroj: canva

Zatiaľ čo iné ženy možno v dospievaní učili, že je zdvorilejšie mlčať, ona sa týmto tradičným učením neriadi.Keď je s inými ľuďmi, ktorí vyjadrujú protichodné názory, nebojí sa pridať a opraviť ich alebo aspoň argumentovať za svoju druhú stranu. Môžu existovať muži, ktorí diskutujú o manažérskych taktikách, s ktorými ona nesúhlasí. Keď sa to stane, pripojí sa a zdieľa lepšiu alternatívu k riešeniam, ktoré navrhujú. Zatiaľ čo iní sa môžu báť urobiť niečo také, ona je nebojácna a sebavedomá a vie, že má pravdu.

Žije život bohatý na skúsenosti

Zdroj: canva

Nie je typ, ktorý má dva dni za sebou, ktoré vyzerajú úplne rovnako. Jedného dňa možno bude maľovať majestátny strom vo svojej záhrade a ďalší deň sa možno vydá na návštevu pamiatok svojho mesta. Miluje skúšanie nových vecí, čo znamená, že môže byť multitalentovaná: vie hrať na klavíri, tancovať a dokonca hovoriť tretím jazykom. Keď sa jej spýtate na jej život, vždy vytiahne fantastické príbehy o svojich cestách po celom svete, o stretnutiach s rôznymi ľuďmi a o nezabudnuteľných zážitkoch.

1
2
3
4
5
Kristína Vait
Milujem knihy, psychológiu, zvieratá a písanie. Inšpiráciu a energiu čeprám z prírody a skvelých ľudí, ktorí ma obklopujú
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre