Snár o dieťati: Čo to znamená ak sa vám sníva o tých najmenších? Význam sna môže ale aj nemusí znamenať veľa

57047

Snívate o deťoch ? Viete čo to môže znamenať ? Ľudia majúci deti snívajú o deťoch častejšie, ženy samozrejme ešte častejšie ako muži. Sny môžu byť zmesou o bábätkách či adolescentoch. Nižšie vám ponúkame zopár tipov, čo môže znamenať sen o deťoch. Berte to ako voľnočasový digitálny snár.

 

Kŕmenie dieťaťa alebo vidieť ho jesť

Ďieťa

Pokiaľ snívate o kŕmení dieťaťa, to môže na rodinné starosti. Tiež môžete častejšie o budúcnosti premýšľať alebo o tom čo sa vašej rodiny bude týkať. Ak máte deti, snažíte sa im zaistiť tie najlepšie životné podmienky a ich priania uprednostňujete pred inými.

Snár: Vidíte deti sa hrať

deti sa hrajú

Ak snívate o deťoch, ktoré sa hrajú symbolizuje to rodinný pokoj. Všetci vaši rodinný členovia si budú v nasledujúcom období rozumieť. Prestaňte venovať pozornosť veciam, ktoré spôsobujú konflikty, ale užívajte si harmonických vzťahov, ktoré budú prítomné vo vašej domácnosti.

Môže to takisto symbolizovať šťastie a prosperitu. Budete mať skúsenosť s pozitívnymi vecami a udalosťami vo vašom živote v blízkej budúcnosti.

Tip na článok: viac významov snov nájdete v našom online snáre.

Porodili ste dieťa

Narodenie dieťaťa je často radostná udalosť. Nie však vždy. Sen o tehotenstve resp. porodení dieťaťa môže znamenať aj to, že sa tehotenstva a druhého stavu priveľmi obávate. Bude dieťa zdravé? Táto otázka trápi nie jedného rodiča. Zistite viac v snáre o tehotenstve.

Hranie sa s dieťaťom na rukách

Hranie sa s dieťaťom znamená, že ste vo vašom manželstve či vzťahu spokojný. Snažíte sa, aby každý deň, ktorý trávite so svojím blízkym, bol trochu iný. Radi chodíte na kultúrne podujatia ako kino, divadlo. Uskutočňujete dlhé prechádzky alebo chodíte na romantické večere. Máte dostatok času sa venovať obchodným ale aj súkromným povinnostiam, pretože ste dobre organizovaný.

Snívanie o detskom objatí

dieťa objatie

Ak snívate o detskom objatí často to znamená, že niekto z vašich blízkych potrebuje vašu pomoc, ale vy si to nevšimnete. Avšak nerobíte to vôbec naschvál.

Počuť detský plač

Sen, v ktorom počujte niečie dieťa plakať, môže symbolizovať nereálne ciele. Stavili ste si ich veľmi vysoko a nemôžete ich dosiahnuť. Musíte byť vyrovnaný a pri zemi.

Mať batoľa

Ak sú vaše sny o tom, že máte batoľa, niekedy to môže znamenať to, že máte skutočných priateľov. Veríte, že máte šťastie, pretože vás obklopujú ľudia, na ktorých sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Užívate si každú chvíľu ktorú s nimi trávite, pretože sa od nich môžete všeličo nové naučiť.

Snívanie o dieťati niekoho iného

Pokiaľ máte sny o dieťati niekoho iného koho poznáte, môže to varovať pred konfliktom s milovanou osobou. Častokrát verbálnym. Vo vašom okolí je množstvo zlomyseľných ľudí, ktorí sa nemôžu dočkať, keď vám povedia o rôznych fámach o ktorým počuli. A to len preto, aby vám spôsobili problémy vo vašom vzťahu či manželstve.

Snár: V sne máte veľa detí

kid photo

Ak máte v sne veľa detí, znamená to, že sa bojíte. Investovali ste veľa úsilia na dosiahnutie svojich cieľov a toho kde ste teraz. Viete, že byť v takej situácií so sebou nesie veľa zodpovednosti, taže často premýšľate, či by vám nebolo lepšie keby ste neboli tak ambiciózny. Nemenili by ste svoj život, ale pýtate sa, kde ste sa to dostali.

 

Ste dieťaťom

kid photo

Pokiaľ snívate o tom, že ste dieťaťom, často to znamená, že vám táto časť života chýba. Boli ste bezstarostný a bez problémov.

Snívanie o sirote

kid photo

V prípade, že snívate o sirote je možný predpoklad, že to symbolizuje prosperitu. Situácie vo vašom súkromnom a pracovnom živote bude v blízkej budúcnosti priaznivá. Dokážete dosiahnuť vaše ciele bez cudzej pomoci.

Snár: V sne sa vyskytuje zdravé dieťaťa

kid photo

AK v sne vidíte zdravé dieťa, môže to symbolizovať mier vo vašej domácnosti. Vaša rodina je pre vás to najdôležitejšie a ste pripravený na množstvo obetí, aby ste ju udržali v harmónií. Robíte všetko pre to, aby ste rodine zaistili to najlepšie a najkrajšie. Najmä krajšiu budúcnosť.

Snívanie o chorom dieťati

kid photo

Je predpoklad, že je to presný opak ako o zdravom dieťati. Teda to môže znamenať, že máte problémy v rodine. Partner pravdepodobne nerozumie vašim potrebám, čo vedie ku konfliktom. Ak žijete spoločne s rodičmi, budete potrebovať veľa sily, aby ste zostali imúnny voči vyvíjaným tlakom.

Počuť dieťa spievať

kid photo

Môže to symbolizovať šťastie a prosperitu. Očakávajte pozitívne veci a udalosti.

Snívanie o smrti dieťaťa

Ak sa vám táto situácia zobrazí v sne pociťujete veľký smútok. Robíte si starosti s rôznymi vecami, ktoré nemáte príliš pod kontrolou. Zmeňte to a relaxujte.

Dialóg s dieťaťom

kid photo

Snívanie o rozhovore s dieťaťom, môže znamenať to, že by ste mali počúvnuť radu, ktorú vám dal starší človek. S ničím neponáhľajte, kým vykonáte dôležité rozhodnutie dobre si to premyslite.

Ak niekto iný rozpráva v sne s dieťaťom

kid photo

Pokiaľ nejaká iná osoba rozpráva s dieťaťom v sne, môže to znamenať, že vás niekto z vašej rodiny obviní z nezodpovednosti či nezrelosti. S tvrdením nebudete súhlasiť, takže je šanca, že sa konverzácia preklenie v hádku. Dajte si pozor, aby ste nepovedali niečo čo nemyslíte vážne.

Hádka s dieťaťom

 

Ak snívate o hádke s dieťaťom môžete predpokladať, že to urobíte aj skutočnom svete, ale s dospelým človekom. Budete sa pravdepodobne hádať s niekým, kto vás nebude počúvať rovnako ako malé dieťa. Aj keď budete mať dobré argumenty vôbec sa ho to nedotkne. Vykorčuľujte z diskusie čo najskôr.

Záverom o snároch a snení

dream photo

Sny môžu a nemusia niečo znamenať. Záleží čisto na vás aký význam dáte tomu svojmu, ktorý sa vám nedávno sníval. Často spracovávame udalosti z daného dňa. Ak si prechádzate zložitým životným obdobím môžu byť sny signálom, že už nie je potrebné sa spoliehať na voľnočasové snáre na internete ale vyhľadať odbornú pomoc odborníka.

Ďalšie voľnočasové snáre:

 

 

 

Veronika Lokšová
Volám sa Veronika. Študujem Veterinárnu hygienu a ekológiu v Brne. Zaujímam sa o životné prostredie a udržateľný spôsob života. Medzi moje najobľúbenejšie kratochvíle patrí jazda na koni, venčenie mojej kólie a fotografovanie prírody.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre