Draco Malfoy z Harryho Pottera bol na obrazovkách len 31 minút. Za svoju úlohu si však odniesol slušný balík peňazí

2083

Herec Tom Felton stvárnil vo filmovej sérii Harry Potter úlohu Draca Malfoya. Napriek tomu, že bol nepriateľom hlavnej postavy, Harryho Pottera, na obrazovkách sme ho mali možnosť vidieť len 31 minút. Aj keď hral vo filme negatívnu postavu, fanúšikovia ho milovali. 

Draco Malfoy

Draco Malfoy strávil dokonca na obrazovke menej času ako Hagrid, ktorému sa podarilo nazbierať 45 minút. Ak si však myslíte, že za polhodinu svojho výstupu nemohol zarobiť veľa peňazí, mýlite sa. Z ôsmich častí Harryho Pottera so odniesol viac ako 16 miliónov eur, čo v prepočte znamená, že za minútu zarobil vo filme približnej pol milióna eur. 

Samotný herec sa vyjadril, kde míňal svoje zarobené peniaze. Spočiatku si kupoval skateboardy, oblečenie a typické veci pre tínedžerov. Keď vyrástol, veľa peňazí investoval do áut. Údajne sa dostal aj do problémov s daňovým úradníkom. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre