Fidel Castro bol romantik ako nikto iný. Číslo, ktoré vyjadruje počet jeho partneriek je neuveriteľné !

142

Vitajte v našej dnešnej rubrike „Zaujímavosti ku káve“, kde sme pre vás pripravili šťavnaté príbehy, ktoré dodajú šmrnc vašej prestávke. Dnes sa ponoríme do histórie a odhalíme nevšedné príhody, ktoré určite obohatia vaše vedomosti.

Legendárny Fidel Castro a jeho pestrý život

Začneme osobnosťou, ktorá ako magnit pritiahla pozornosť sveta – objavíme niektoré z fascinujúceho života bývalého kubánskeho diktátora Fidela Castra. Vedeli ste, že okrem svojho známeho politického pôsobenia mál Castro okrem iného aj obdivuhodný zoznam milostných dobrodružstiev? Hovorí sa, že počet žien, s ktorými sa údajne zblížil, je až neskutočne vysoký, a to je len jeden z mnohých aspektov jeho farebného života.

Odvážny hacker a televízny kanál

Ďalej vám odhalíme príbeh moderného lupiča dát, ktorý doslova vyčaril úsmev na obrazovkách, keď sa nabúral do televízneho vysielania. Jeho hackerský kúsok zrejme prekvapil mnohých divákov a to nebol len akýkoľvek hackerský útok, ale ukážka schopnosti obejsť moderné bezpečnostné systémy.

Nacista, ktorý bol iný

Časový stroj nás tentokrát prenesie do obdobia druhej svetovej vojny, kde vám predstavíme príbeh, ktorý ukazuje, že nie všetci nacisti boli rovnakí. Budete mať možnosť nahliadnuť na konanie jednotlivca, ktoré odporovalo bežnému vnímaniu nacistického režimu.

Umelkyňa so štyrmi nohami

A na záver, čo by ste povedali na umenie, ktoré vytvorila opica? Preskúmame ako určité diela vytvorené zvieratami môžu dávať posolstvo o tom, ako vnímame umenie a talent. Spolu zistíme, či by sme dokázali rozoznať „opický umelecký výtvor“ od diela ľudského maliara.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.