Fotografie detí posunul na vyšší level. Zoznámte sa s týmto oteckom, ktorý zabáva celý internet

6547

Žiadna mama detí nechce nájsť v správe od svojho manžela takéto fotografie. Otec a fotograf Kenny Deuss sa však rozhodol, že presne takýmito zábermi bude informovať jeho ženu o tom, čo práve deti robia. 

Fotenie svojich detí posunul tento chlap na úplne inú úroveň. V jeho zbierke nájdete vtipné fotografie, kde stavia svoje deti do „nebezpečne“ vyzerajúcich situácií. Zábery sú dokonca tak dobre upravené vo Photoshope, že vyzerajú ako reálne.  

Ako sa však Kenny dostal k tomuto nápadu? Zostal s deťmi doma a jeho žena Tineke sa mu v tomto smere rozhodla dôverovať. Otec detí však prišiel so skvelým nápadom, že bude svojej žene posielať vtipné zábery, ktoré pôsobia naozaj presvedčivo. Tineke sa týchto fotografií spočiatku zľakla, no časom si na to zvykla a so zábermi sa dokonca rozhodla podeliť s ostatnými. 

Dnes majú Kennyho fotografie celosvetový úspech a zabávajú celý internet. Dôkazom je, že na jeho sociálnych sieťach je už viac ako 500 tisíc fanúšikov. 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.