Ľudia sa podelili o svoje hororové príbehy z randenia, ktoré ich prinútili utiecť

1060

Podľa Redditu je romantika mŕtva. Teda aspoň podľa niektorých. Od niekoľkých nešťastníkov, ktorí sa ešte stále musia brodiť plytkým bazénom randenia, tu máme niekoľko hororových príbehov o prvom rande, aby sa ich utrpenie zmenilo na našu zábavu. Toto sú príbehy o nevydarenej romantike od tých, ktorí hľadajú lásku na nesprávnych miestach.

Mal zoznam požiadaviek

Snažil sa kontrolovať celé rande. Čo som si obliekla, čo som jedla, či som sa nalíčila, ako som sa učesala… Povedala som mu, aby si kúpil nafukovaciu bábiku na ovládanie, aby ma už nikdy nekontaktoval, a zavrela som dvere.

person writing bucket list on book
Autor tejto fotografie je Glenn Carstens-Peters

Takmer som pomohol pri únose

Vyzdvihol som ju a ona ma požiadala, či by sme sa nemohli zastaviť u jej mamy, aby mohla „vbehnúť dnu a niečo si vziať“. Povedal som, že určite. Zastavili sme sa. Vošla dovnútra. O päť minút neskôr vyšla von a ponáhľala sa k autu s autosedačkou a jej mama ju s krikom naháňala. Otvorí dvere auta, hodí autosedačku – v ktorej je dieťa – a začne na mňa kričať, aby som šoféroval. Vyľakal som sa a len som vypol auto a vytiahol kľúče zo zapaľovania. Jej mama zavolala policajtov, ktorí prišli a hodnú chvíľu nás všetkých vypočúvali. Ukázalo sa, že prišla o opatrovníctvo kvôli užívaniu drog a snažila sa ma využiť ako spôsob, ako získať svoje dieťa späť. Na večeru sme sa už nedostali a po odchode policajtov som išiel domov.

baby on gray stroller
Autor tejto fotografie je Alexander Grey

Využila ma

Išiel som na rande so ženou z kancelárie. Myslel som si, že medzi nami funguje dobrá chémia a dobre si rozumieme. Nemohla nájsť svoj telefón, tak som jej skúsil zavolať a niekto z reštaurácie to zdvihol. Vrátil som sa po ňu dovnútra a čašník mi ukázal, že ma má uloženého v kontaktoch pod položkou „Jedlo zadarmo“.

man holding a smartphone near the window
Autor tejto fotografie je Thom Holmes

Nechutilo mu jedlo, ktoré si objednal

Snažil sa so servírkou zmeniť moju objednávku, pretože som si neobjednala to, čo mi odporučil. Mal problémy s tým, ako bol pripravený steak. Objednala som si stredne prepečený steak po tom, čo si on objednal well done. Zrazu som ho svojou preferenciou steaku nejako zneistila. Zmenil svoju objednávku, aby sa zhodovala s mojou, a potom celý večer nadával, že well done je lepší. Kámo, daj si ho, ako chceš!

grilled meat on white ceramic plate
Autor tejto fotografie je Tim Toomey

Písala svojim priateľom o rande namiesto toho, aby ho prežila

Stále písala svojim priateľom na WhatsApp z rande namiesto toho, aby ma počúvala, takže som vstal, zaplatil večeru a odišiel, pretože mi to prišlo neúctivé.

woman smiling while using her phone
Autor tejto fotografie je Eugene Chystiakov

Kedy si nájdeš skutočnú prácu?

Spýtala sa ma, kedy budem mať skutočnú kariéru. Milujem to, čo robím. Som odborársky kulisár vo veľkom zábavnom meste. Vo svojom odbore pracujem už viac ako 20 rokov, cestujem po krajine, po svete, pohodlne si zarábam.

person walking holding brown leather bag
Autor tejto fotografie je Marten Bjork

Nôž na všetko?

Použil svoj vreckový nožík, aby mi ukrojil kúsok koláča, a neskôr si tým istým nožom zoškrabal z topánky chumáče špiny. Spýtala som sa ho, či si niekedy čistil nôž, a on odpovedal: „Nie, prečo?“ V ten istý deň sa tiež priznal, že je do mňa bláznivo zamilovaný. Práve sme sa zoznámili.

person holding brown and silver studded leather belt
Autor tejto fotografie je navjoat singh

Na rande prišla veľmi, veľmi opitá

Na náhodné prvé rande v bare, ktorý som hojne navštevoval, prišla opitá. Potom si objednala prémiovú margaritu s ľadom a vypila ju. Objednala si druhú. Konverzácia bola všelijaká. Bol som dosť vyčerpaný. Odišiel som na toaletu, vrátil som sa; ona mala naservírovanú ďalšiu margaritu. Odišiel som.

woman in black spaghetti strap top holding green glass bottle
Autor tejto fotografie je Andrey Zvyagintsev

Možno nadviazala milostné spojenie… s čašníkom

Raz som zobral jedno dievča na večeru a ona sa nemohla prestať pozerať na nášho čašníka. Som chlap a môžem pripustiť, že ten chlap bol pravdepodobne úplne sexy. Štvorhranný a svalnatý typ vysokoškolského športovca. Chápem to. Ale nepáčilo sa mi, že doslova vykrútila krk zakaždým, keď sa otvorili kuchynské dvere, aby zistila, či práve vychádza. Nakoniec som jej dal dosť peňazí, aby som zaplatil svoju časť jedla, a navrhol som jej, že by si mohla vypýtať jeho kontaktné údaje. Zaplatila účet a odišla.

man in white button up shirt holding black and white box
Autor tejto fotografie je Jessie McCall

Myslel si, že Amber sa dobre bozkáva

Povedal: „Ty sa naozaj dobre bozkávaš, Amber.“ Volám sa Ashley.

couple kissing during daytime
Autor tejto fotografie je d i e g o Authentic

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.