Influencerka sa nezmestila do lietadla, preto sa rozhodla nahrať spoločnosti odkaz

3229

Spoločnosť je čoraz inkluzívnejšia, no stále má pred sebou dlhú cestu. Dôkazom je aj príbeh influencerky, ktorá sa podelila o problémy spojené s jej krivkami. Pred letom totiž zistila, že sedadlá sú pre ňu priúzke a žiada spoločnosť o výrobu väčších kusov. Urobila tak prostredníctvom videa, ktoré sa dnes teší veľkej pozeranosti.

Zdroj: graciebon/Instagram

26-ročná Gracie Bon z Panamy na Instagrame frustrovane prehovorila o svojej skúsenosti, keď sa snažila zapnúť si bezpečnostný pás, no nedokázala to. Krátko nato ukazovala svoju postavu na letisku a vyjadrila sa, že lietadlá by bezpochyby mali mať väčšie sedadlá. Vo videu však priblížila celú svoju skúsenosť, pričom ho považuje za petíciu proti malým sedadlám všetkých leteckých spoločností. Zdôrazňuje, že jej veľké pozadie nie je jej vinou, preto žiada spoločnosti, aby prispôsobili priestory aj väčším ľuďom.

white airplane flying in the sky during daytime
Autor tejto fotografie je Philip Myrtorp

Názory na sociálnych sieťach sa líšia. Niekto podotýka, že si môže dovoliť zaplatiť dve sedadlá, preto by tak mala urobiť, zatiaľ čo iný používateľ poznamenáva, že sama dobrovoľne podstúpila operácie. Druhý tábor si však influencerku zastáva a súhlasí s jej vyjadrením.

Zdroj: graciebon/Instagram

Celá situácia sa však vystupňovala druhým videom. Gracie v ňom opäť zdôrazňuje, že lietadlá sú primalé. Ďalej hovorí, že je rok 2024 – telá sa menia, preto by sa im mali prispôsobiť aj dopravné prostriedky. Čo si o celom prípade myslíte vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre